2733
2739
عنوان

خرگوش

94 بازدید | 7 پست

سلام خانما خواهرم یه خرگوش داره بزرگ شده و خونه اینا هم آپارتمانه دیگه نمیتونه نگه داره دنبال یکی میگرده مطمئن باشه منظورم اینه بتونه خوب نگه داری کنه یا اینکه جایی میشناسید اینو ببریم اونجا پیش هم نوعای خودش من میگم اگه بره جایی که خرگوش باشه بهتره چون اینجوری از زندگی طبیعی خودش دور شده بلاخره اونم یه موجود زندس حق زندگی داره جایی باشه که با هم نوع خودش زندگی کنه

خرگوش خونگیه تو طبیعت که زنده نمی مونه

به نظرم تو دیوار و شیپور شهرتون، یا پیجای حمایت از حیوانات شهرتون آگهی بدید

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
خرگوش خونگیه تو طبیعت که زنده نمی مونه به نظرم تو دیوار و شیپور شهرتون، یا پیجای حمایت از حیوانات ش ...

نه نمیگم که بره تو طبیعت منظورم اینه کسی خرگوش داره جای نگه داری هم داره ببره با این جفت بشن تو آپارتمان واقعا گناه داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نمیگم که بره تو طبیعت منظورم اینه کسی خرگوش داره جای نگه داری هم داره ببره با این جفت بشن تو آپار ...

اها

اره خرگوش حیوون اجتماعیه 

ولی تو خونه راحت نیست نگهداری چند تا خرگوش با هم، چون دعوا می کنن، نرا با هم، ماده ها با هم

می تونید کسی رو پیدا کنید که جنس مخالف خرگوش شما رو داشته باشه و بچه خرگوش بخواد، ولی جای درست و حسابی داشته باشن حتمن چون بعضیا به خاطر توله کشی خیلی به حیوونا ظلم می کنن

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2731

میگن خرگوش نفرین میکنه . من یه خرگوش داشتم از هم نوعاش جداش کردم فقط واسه اینکه خودم خوشم میومد از خرگوش آوردمش تنها شد . بعد از اون هرچی بلا بود اومد به سرم . دیگه توبه کردم حیوان نگهداری کنم

میگن خرگوش نفرین میکنه . من یه خرگوش داشتم از هم نوعاش جداش کردم فقط واسه اینکه خودم خوشم میومد از خ ...

منم اعتقاد دارم بخاطر همین همش به آبجیم میگم یه جا پیدا کن مطمئن باشه که بهش خوب رسیدگی میکنن از طرفی هم هم نوعش باشه 

2738