2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
استخدام ک خیبیییلی شرکت تو تهران هست که باید بری مصاحبه ولی عالی بشی میتونی مهاجرت کنی

پس باید علاوه بر مهارت مدرک دانشگاهی هم داشت مثل رشته ی مهندسی نرم افزار؟

2738

اگه بخواهی به طور جدی برنامه نویسی رو یاد بگیری باید هزینه کنی،من یکی رو میشناسم که استاد دانشگاه هستن کلاس مجازی برگزار میکنن،واقعا عالی تدریس میکنن تا هر سطحی هم بخواهی میتونن تدریس کنن

پس باید علاوه بر مهارت مدرک دانشگاهی هم داشت مثل رشته ی مهندسی نرم افزار؟

نه نه فقط مهارتت عالی باشه

شوهر من هی میکه وقت بزار براش

فعلا ک باردارم‌نمدونم چکنم

اگ انرژیشو داری شروع کن ب یاد گیری

لطفا برای برآورده شدن حاجتم‌یه صلوات بفرستید    هرکس دعا کرد رپلای کنه دعاشون میکنم خیر ببینید
اگه بخواهی به طور جدی برنامه نویسی رو یاد بگیری باید هزینه کنی،من یکی رو میشناسم که استاد دانشگاه هس ...

سلام ببخشید برا منی که صفرم چقد باید هزینه کنم و اینکه حدودا چقدر طول میکشه یادش بگیرم و کار کنم؟

ان شالله دل همه پر از آرامش و خوشی باشه💖
سلام ببخشید برا منی که صفرم چقد باید هزینه کنم و اینکه حدودا چقدر طول میکشه یادش بگیرم و کار کنم؟

عزیزم من دقیق هزینه ها رو نمیدونم ولی من یه دوره رفتیم ۴ نفر تو کلاس بودیم نفری ۲ تومان هزینه کردیم،واقعا مفید و خوب بود برام

عزیزم من دقیق هزینه ها رو نمیدونم ولی من یه دوره رفتیم ۴ نفر تو کلاس بودیم نفری ۲ تومان هزینه کردیم، ...

یعنی بدون گذروندن درس تو دانشگاه و بدون هیچ پایه ای میشه یاد گرفت از صفر...شما الان کار میکنید؟ممنون میشم اگه اطلاعات بیشتر داری به هم کمک کنی احتیاج به کار و درآمد دارم به پوچی رسیدم🙏🏻🙏🏻

ان شالله دل همه پر از آرامش و خوشی باشه💖