2737
2734
عنوان

بارداری

83 بازدید | 9 پست

سلام خانما هفته۹ بارداری هستم و آزمایش دادم قندم رو ۱۰۰ و دوباره چکاب رفتم،آیا کسی بوده ک قندبارداری داشته باشه و همون اوایل با رژیم غذایی بیاد پایین قرص استفاده نکنه؟؟چ چیزایی نباید بخوریم ممنون

اوایل بارداری به خاطر فوت همسرم اصلا هیچجا نرفتم سونو هم ندادم بعد از ۶ماه افسردگی چند وقت پیش ازمایش دادم قندم به شدت بالاس و نوبت عمل گرفتم برام دعا کنید 

خدایا راضی ام به رضای تو میشه برای شادی روح همسرم صلوات بفرستین😔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوایل بارداری به خاطر فوت همسرم اصلا هیچجا نرفتم سونو هم ندادم بعد از ۶ماه افسردگی چند وقت پیش ازمای ...

🙏🙏خدابیامرزه همسرتونا..خدابهتون صبر و ارامش بده..انشالله بحق فاطمه زهرا صحیح و سلامت عمل کنید   نی نی و بغلتون بگیرید

2728
سر بارداری اولم قندم ۹۵ بود تا اخر روزی دوتا متفورمین میخوردم

میگن قرص حالت تهوع و سردرد میاره درسته؟؟؟ینی با دارو میاد پایین؟؟من سر بچه اولم‌اصلا نداشتم😔😔نگرانم نکنه بچم دیابتی بشه

میگن قرص حالت تهوع و سردرد میاره درسته؟؟؟ینی با دارو میاد پایین؟؟من سر بچه اولم‌اصلا نداشتم😔😔نگران ...

نترس عزیزم قرص متفورمین ممکنه ب بعضیا نیفته دکتر من گفت هفته اول نصف ظهر هفته دوم نصف ظهر نصف شب هفته سوم یکی ظهر نصف شب هفته چهارم یکی روز یکی شب  اینجوری بخوری بهتره 

نترس عزیزم قرص متفورمین ممکنه ب بعضیا نیفته دکتر من گفت هفته اول نصف ظهر هفته دوم نصف ظهر نصف شب هفت ...

مرسی عزیزم.جواب آزمایشمو بگیرم ببرم ببینم چی میگه..خدا به همه مادرای باردار سلامتی و نی نیهاشون صحیح و سلامت باشن

مرسی عزیزم.جواب آزمایشمو بگیرم ببرم ببینم چی میگه..خدا به همه مادرای باردار سلامتی و نی نیهاشون صحیح ...

انشالله عزیزم همچنین شما❤❤

نگران نباش من خودم دیابت بارداری داشتم باقرص و خوراکی کنترلش کردم خواهرم انسولین میزد سر بارداریش انشالله هیجپچ چیز نیست 

2740
انشالله عزیزم همچنین شما❤❤ نگران نباش من خودم دیابت بارداری داشتم باقرص و خوراکی کنترلش کردم خواهرم ...

🙏🙏🙏انشالله..خوراکی چه چیزهایی نمیخوردید و چ‌چیزهایی میخوردید؟؟