2733
2739

خیلی خیلی حالش بد بود وحشتناک 

هر کاری میکردیم حالش خوب نمیشد 

کلی گریه کردم و اشک ریختم 

شما رو بخدا میشه لطفا برای اینکه مادرم سلامتیشو‌ بدست بیاره و شفا پیدا بکنه و آن شاءالله هرچی سریع تر حالش خوب بشه و دوباره سر پا و سلامت و تن درست بسه ی صلوات یا ی حمد مهمونم کنید خدا خیرتون بده الهی 

خیلی مادرم محتاج دعاهای شما عزیزان حالش خیلی بده دعاش کنید زودی خوب بشه و شفا پیدا بکنه

دوست مهربونم اگر امضای‌ من و میبینی لطفا برای حاجت های دل من و خودت و ظهور آقامون امام زمان ی صلوات مهمونم‌ کن ❤❤❤❤

@اعتصامی    

سلام آبجی جونم

مامانم امشب حالش خیلی بد بود 

میشه براش دعا کنی شفا پیدا بکنه تروخدا😭😭😭😭😭

دوست مهربونم اگر امضای‌ من و میبینی لطفا برای حاجت های دل من و خودت و ظهور آقامون امام زمان ی صلوات مهمونم‌ کن ❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم این حالت ها بعد از عمل طبیعی هستش نگران نباش گلم

خیلی نگرانم 

مامانم اونقدر حالش بد بود گریه میکرد

الانم از زور درد و قرص و شیاف خوابش برده آبجی تروخدا دعاش کن

2728
💚💚💚💚💚خوندم ان شاالله به زودی خوب میشه،نگران نباش

آبجی خیلی حالم بده 

خدا خیرت بده زندگیت زیر بال و پر امام حسین به حق آبروی فاطمه زهرا 

خیلی نگرانم  مامانم اونقدر حالش بد بود گریه میکرد الانم از زور درد و قرص و شیاف خوابش برده آب ...

نه عزیزم بخدا جای نگرانی ست

این واکنش ها بعداز عمل جراحی طبیعی هستش

چشم دعا میکنم

خوب میشم بهت قول میدم🤗

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
2738
حمد خوندم و صلوات فرستادم عزیزم

خدا خیرت بده نفس 

الهی هر چی از خدا میخوای بهت ۱۰ برابرشو بده

نه عزیزم بخدا جای نگرانی ست این واکنش ها بعداز عمل جراحی طبیعی هستش چشم دعا میکنم خوب میشم بهت قو ...

خدا از زبونت بشنوه آبجی خداخیرت بدا

خوندم عزیزم سلامت باشن انشالله سایشون مستدام

الهی خیر ببینی 

الهی آمین آبجی 

همچنین خانواده محترم شما 

واسشون آیت الکرسی خوندم انشالا خوب میشن

خدا خیرت بده ممنونتم گلم

2706