2737
2734

من قبلا خودم برا ی مورد استفاده کردم مادرشوهرمم کرد خواهرم برا (سرفه هاش چندین سال پیش اون زمان ک کرونا اصلا وجود نداشت) داروی کاشم استفاده کرد همه نتیجه گرفتیم 

برای سلامتی داداشم تو رو خدا دعا کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من قبلا خودم برا ی مورد استفاده کردم مادرشوهرمم کرد خواهرم برا (سرفه هاش چندین سال پیش اون زمان ک کر ...

خودمم حدود ۲۰روز استفاده میکنم فعلا که نتیجه ای نگرفتم ولی تو بعضی تاپیکا دیدم که میگن داروهاش خوب نیست میترسم ادامه بدم

2738
خودمم حدود ۲۰روز استفاده میکنم فعلا که نتیجه ای نگرفتم ولی تو بعضی تاپیکا دیدم که میگن داروهاش خوب ن ...

20روز چیزی نیست فعلا ادامه بده چرا خوبن اونم شما داری بلغم زا میخوری چیزی نیست که بد باشه 

خودمم حدود ۲۰روز استفاده میکنم فعلا که نتیجه ای نگرفتم ولی تو بعضی تاپیکا دیدم که میگن داروهاش خوب ن ...

البته تشخیص مهمه سر خود نخوری 

20روز چیزی نیست فعلا ادامه بده چرا خوبن اونم شما داری بلغم زا میخوری چیزی نیست که بد باشه 

کلی داروی متفاوت داده نزدیک ۱۰تا گفته حداقل باید ۸دوره استفاده کنم

کلی داروی متفاوت داده نزدیک ۱۰تا گفته حداقل باید ۸دوره استفاده کنم

ببین مادرشوهرم از سردی زیاد داشت جون میداد در این حد.. روماتیسم مفصلی هم داره.. بهش بلغم زا هاضوم مرکب و سودابر وووو داد واقعا خیلی بهتر شد.. 

یادت باشه هر صبح آب فاطر بخور آفتاب گیری داشته باش خوابتو کم کن انرژی منفیزاز خودت دور کن بدنتو ببر سمت سلامتی....همین غیبت حرف زدن  در مورد غم اندوه دعوا وووو درگیر مشکلات این چنینی بیماری سردی میاره 

2706