2733
2739

مراسم عروسیم چون شوهرم پاش شکسته مراسم ک نداریم یه فرمالیته و کلیپ و لباس عروس با مامان و باباها و خواهر برادرای خودمون تازه عمه و خاله و ایناهم نیستن هیچکس دعوت نیست حالا ک قراره اونا هزینه بدن چون شوهرم شش ماهه بخاطر پاش بیکاره نمیگن شما بریم انتخاب کنین ما پشتتونیم میگن چون ما هزینه میکنیم هرررچی ما بگیم باید همون بشه

قد170وزن هدف۶۸کیلو وزن اولیه۸۴کیلو بعداز دوهفته فعلا۸۲کیلو من میتونم😎😎 قراره هرماه بعداز وزن کشی وزن جدیدم رو ثبت کنم  شمایی ک امضامو میبینی اگر نکته ای داری ب درد لاغری بخوره مرسی میشم برام بگی

دوستم هم خونواده شوهرش براش خونه و ماشین و مراسم و همه چی گرفتن لباسش از بهترین مزون بهترین ماه عسل برنامه ریزی همه چی هم باخودشون بود

قد170وزن هدف۶۸کیلو وزن اولیه۸۴کیلو بعداز دوهفته فعلا۸۲کیلو من میتونم😎😎 قراره هرماه بعداز وزن کشی وزن جدیدم رو ثبت کنم  شمایی ک امضامو میبینی اگر نکته ای داری ب درد لاغری بخوره مرسی میشم برام بگی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم قبول نکن اگه خودتون پول دارین برین ماه عسل  

گفته بودی که چرا محو تماشای منی🌿آن چنان مات که حتی مژه بر هم نزنی🌿 مژه بر هم نزنم تا که ز دستم نرود🌿ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی 'فریدون مشیری'
2731
خب مثلا چی گفتن؟

کلا مادرشوهرم میگه حتی لباس و همه چی خودش باید انتخاب کنه بعدم میگن همین هزینس  فرقی نداره با ی عروسی مجلل

خدایی اسمش زندگی مشترکه 

با پای شکسته شوهرت چجوری همون فرمالیته رو میخوای بگیری؟ 

بعدشم کرونا هست 

مگه کم تو این جشن ها فوت کردن 

حالا خاله و عمه نیان چی میشه مگه؟ 

خانواده شوهرتون وظیفه ای در قبالتون ندارن 

جشن گرفتن از لطفشونه

دوستم هم خونواده شوهرش براش خونه و ماشین و مراسم و همه چی گرفتن لباسش از بهترین مزون بهترین ماه عسل ...

عزیزم خودتو با دوستت مقایسه نکن خودت می گی شوهرت بیکار شده. ولی حرف خونواده شوهرتم قبول نکن. چون تو دلت می مونه‌ بگو یه سال دیگه می یم سر خونه زندگیمون. سخته ولی از من بشنو هی واسه رفتن زیر یه سقف عجله نکنین. اگه برات مراسم خوب نگیرن قدردانت نمیشن همیشه یه چیزی ام طلبکارن

2738
خدایی اسمش زندگی مشترکه  با پای شکسته شوهرت چجوری همون فرمالیته رو میخوای بگیری؟  بعدشم ...

وای عزیزم با دقت بخون گفتم مراسم نداریم حتی خاله و عمه و اینارم دعوت نمیکنیم🙏 بادقت بخون شوهرم الان میتونه راه بره چون شش ماهه پاش شکسته پول نداریم خودمون مراسم بگیریم وگرنه پا داره

کلا مادرشوهرم میگه حتی لباس و همه چی خودش باید انتخاب کنه بعدم میگن همین هزینس  فرقی نداره با ی ...

خب عزیزم لباس رو تو می پوشی، شوهرتو بردار ببر همراهت، اون که نمیتونه انتخاب کنه، توی تن شما هستش؛

یه روز اول باهاشون برو بازار ببین اخلاقشون چطوریه

من 

اونا هم تو کل برنامه ریزی هاتون بودن؟

کلا مادرشوهرم میگه حتی لباس و همه چی خودش باید انتخاب کنه بعدم میگن همین هزینس  فرقی نداره با ی ...

ازشون بپرسین چقدر میخوان هزینه کنن و اندازه همون مقدار خرج کنید ولی ازشون بخواین که خودتون بپسندین 

ازشون بپرسین چقدر میخوان هزینه کنن و اندازه همون مقدار خرج کنید ولی ازشون بخواین که خودتون بپسندین&n ...

منم همینوگفتم راضی نیستن

2706