2737
2734

یا حتی ادمای پولدار اطرافمون وغیره

خودتونو گول نزنید ونذارید کسی از پول وپولدار شدن دلسردتون کنه

پیج زدن وفالور چند میلیونی هم عرضه میخواد

اینقددددد تلاش کن ک به آرزوهای تو دلت برسی

وگرنه حسرت یه زندگیه خوب  ازدرون میکشتت

بیاید پولاتونو بدید من بدبخت فلک زده بیچاره بشم عیب نداره😂

من مبتلا به شیرین ترین بیماری جهان هستم احتمالا در این جهان مورچه ها من را بیشتر از شما دوست دارند عده ای از درد من نانی میخورند هم دردانم پیر زنانی فرتوت هستند در بیست سالِ زندگی اَم هزاران هزار بار انسولین زده ام درحالی که نه شجاع هستم و نه قوی اتفاقا بیدی هستم که با هر بادی میلرزد من فقط مجبور هستم بر خلاف تصورتان در ایجاد بیماری ام هیچ نقشی نداشتم ولی بارها بابت آن سرزنش شدم، اکنون قطعا این را می دانم که عذاب کشیدن بابت چیزی که هیچ نقشی در به وجود آمدنش نداشتم سخت ترین چیزی بود که می توانستم در طول زندگی تجربه کنم از لحظه لحظه ی حسرت های زندگی ام مینویسم از نون خامه ای های پشت شیشه ی شیرینی فروشی پاستیلای رنگی رنگی آب نباتای پرتقالی شیرطالبیِ غلیظ مربای آلبالو شیرین پلو سیب زمینی سرخ کرده با سس کچاب از باقلوا از بستنی و از خندیدن که هیچ کدام در زندگیِ من نقشی نداشتند دوست عزیز من سلام صرفا جهت یادآوردی تو سیندرلا نیستی هیچ پسری برای پیدا کردنت کفشتو پای کل دخترای شهر نمیکنه بلکه باهاش ازدواج کنی و از بدبختی نجات پیدا کنی و همینطور امپراطور کوزکو نیستی که وقتی گند زدی پاشا برای برگردوندن همه چیز به شرایط عادی تلاش کنه تو توی انیمیشن جنی و دوازده پرنسس زندگی نمیکنی که یه سرزمین از کف اتاقت باز بشه از مشکلاتت فرار کنی ما جوگاردنری نداریم که متقاعدمون کنه زندگی قشنگه(روح)و بینگ بانگی نداریم که برای شاد بودنمون خودشو به دست فراموشی بسپره(#واقعیت)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740

هم موافقم هم مخالف

موافق از این جهت ک بلاگرا حداقل اگه تجربه ی خوبی از زندگی مشترک نداشته باشن نهایتا با خیال راحت جدا میشن و ی زندگی مجردی عالی رو تجربه میکنن(برخلاف خیلی از خانما ک واسه جدا شدن یا جراتشو ندارن یا پولشو)

مخالفتمم واسه اینه ک خیلیا خوشبختی رو توی پول نمیبینن و همون زندگی مشترک موفقیت آمیز و کانون گرم خانواده براشون معنای خوشبختیه

بیاید پولاتونو بدید من بدبخت فلک زده بیچاره بشم عیب نداره😂

والا من پیج زدم ولی پول انچنانی ندارم به بلاگرا بدم 

لطف کن فالوم کن https://instagram.com/baby_shokolaty

خدا رو دارم غم ندارم خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت
والا من پیج زدم ولی پول انچنانی ندارم به بلاگرا بدم  لطف کن فالوم کن https://instagram.com/ba ...

عزیزم اینستا ندارم😌

من مبتلا به شیرین ترین بیماری جهان هستم احتمالا در این جهان مورچه ها من را بیشتر از شما دوست دارند عده ای از درد من نانی میخورند هم دردانم پیر زنانی فرتوت هستند در بیست سالِ زندگی اَم هزاران هزار بار انسولین زده ام درحالی که نه شجاع هستم و نه قوی اتفاقا بیدی هستم که با هر بادی میلرزد من فقط مجبور هستم بر خلاف تصورتان در ایجاد بیماری ام هیچ نقشی نداشتم ولی بارها بابت آن سرزنش شدم، اکنون قطعا این را می دانم که عذاب کشیدن بابت چیزی که هیچ نقشی در به وجود آمدنش نداشتم سخت ترین چیزی بود که می توانستم در طول زندگی تجربه کنم از لحظه لحظه ی حسرت های زندگی ام مینویسم از نون خامه ای های پشت شیشه ی شیرینی فروشی پاستیلای رنگی رنگی آب نباتای پرتقالی شیرطالبیِ غلیظ مربای آلبالو شیرین پلو سیب زمینی سرخ کرده با سس کچاب از باقلوا از بستنی و از خندیدن که هیچ کدام در زندگیِ من نقشی نداشتند دوست عزیز من سلام صرفا جهت یادآوردی تو سیندرلا نیستی هیچ پسری برای پیدا کردنت کفشتو پای کل دخترای شهر نمیکنه بلکه باهاش ازدواج کنی و از بدبختی نجات پیدا کنی و همینطور امپراطور کوزکو نیستی که وقتی گند زدی پاشا برای برگردوندن همه چیز به شرایط عادی تلاش کنه تو توی انیمیشن جنی و دوازده پرنسس زندگی نمیکنی که یه سرزمین از کف اتاقت باز بشه از مشکلاتت فرار کنی ما جوگاردنری نداریم که متقاعدمون کنه زندگی قشنگه(روح)و بینگ بانگی نداریم که برای شاد بودنمون خودشو به دست فراموشی بسپره(#واقعیت)

دقیقا یکی داشت تو همین سایت حرف مفت میزد !! گف هر چی بخواد ثروت و دارایی دارم ولی یه مشکللی دارم!! گفتم تو یه مشکل داری !! اونی ک پول نداره هزارتا مشکل داره !! چون پوله ک حلال مشکل هاست!! گف مشکل منم برابری میکنه با هزارتا !! گفتم خب حاضری پولاتو خدا ازت بگیریه بجاش اون یه مشکلت برطرف بشه !! اونوقت خفه شد !!! واقعا چرا درک ندارن !! نداری سخته ! خدا به همه بده .. بی پولی مادر همه غمها و غصه هاست !! 

یکیم ک درکش نمیرسه ب موضوع بگه تا قانعش کنم !  

با عرض احترام لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن ممنون🙏🌹
هم موافقم هم مخالف موافق از این جهت ک بلاگرا حداقل اگه تجربه ی خوبی از زندگی مشترک نداشته باشن نهای ...

دقیقا منم میگم پول استرس کمتری میده بعد جدا شدن ومحتاج کسی نیستن 

ولی در شرایط جامعه الان پول مهمه https://instagram.com/baby_shokolaty

خدا رو دارم غم ندارم خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت
2706