2733
2739

لطفا همکاری کنید😁

کدام دانه فرو رفت در زمین که نَرُست    چرا به دانه انسانت این گمان باشد.   مولانا جانم ❤️🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

این صد تا واکسنی که از بچگی همه میزنیم رو ادم فضایی ها نفرستادن زمین

اونم ادما ساختن با امکانات کمتر از این دوره

لعنت به جایی که تو تفکر مردمش هر کی رشته تجربی یا ریاضی نیست خنگه 😫🥺تا وقتی کارای دیگران آسیبی بهت نمیزنه حق دخالت نداری 🙃😉 / نظراتم شاید از نظر شما درست نباشه که منطقیه پس لطفا توهین نکنید 😇😁 / یه بلیط قطار و رفتن از پیش ماگل ها یکی از نیاز های واقعیمه 🍗/ عاشق این ایموجیم 🙂 معلوم نیس خوشحاله، ناراحته، دوست داره، میخواد بکشتت 😆😂  خیلی خوب میشه اگه یه سری بفهمن لازم نیست برای اختلاف سلیقه به کسی توهین کنی 😒😑 
والا منم اگه میدونستم واکسن قرار اینطوری دست و پامو صورتمو سر کنه نمیزدم

بعد واکسن؟😁

کدام دانه فرو رفت در زمین که نَرُست    چرا به دانه انسانت این گمان باشد.   مولانا جانم ❤️🍃
2738
والا منم اگه میدونستم واکسن قرار اینطوری دست و پامو صورتمو سر کنه نمیزدم

مگه چی زدی؟ 

من زدم خوب بود فقط یکم خیلیییی کم دستم درد گرفت روز اول زود خوب شد

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 
دوستم میگه با این واکسن دارن همه رو اقیم میکنن

بهتر

هیچ آدمی خوب و قابل اعتماد نیست، مگر خلافش ثابت بشه. از خیانت میترسیدم که سرم اومد🙂 بار اول اشتباهه، اگ باز خیانت تکرار بشه انتخابه! دارم تلاش میکنم تبدیل ب بهترین ورژن خودم بشم🩷 همسر عزیزم هر چند بهم زخم بزرگی زدی ولی برای آرامش خودمم ک شده باید ببخشمت🖤 دارم جدا میشم💔هدف ۱۴۰۳: روزی یک ربع زبان بخونم، اندکی مطالعه آزاد داشته باشم، برای کنکور ارشد بخونم، ورزش کنم.

منم ضد واکسنم چون میترسم مشکلی برام پیش بیاد ولی کرونارو قبول دارم هاااواز خدامه زجیرش قط بشع ولی بخدا میترسمودست خودم نیس😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

خدایا خودت حاجت روام کن من چشمم به کرم توعه❤❤

مگه بچه های ما واکسن زدن عوارض نداشت؟ 

تب نکردن؟

واکسن ۱۸ ماهگی چقدر سنگین بود

بالاخره یه عوارض جزیی دارن 

2706