2737
2734
بچه ها من مادر دو تا دختر هستم خدا را هر ثانیه را شکر می کنم این دو نعمت را به من ارزانی داشته هر ثانیه که می گذره از عمرم خدا را شکر می کنم ولی بعضی ها مثل زن داداش خودم و داداشم که الان حدود 6 ماهه صاحب فرزند پسر شدند شکر خدا ولی همش عروسمون با طعنه به من می گه حتما یک پسری می خواهی مگر می شه ادم پسر نخواهد خودتوون بهتر می دانید با این شرایط اقتصادی فعلا دو تا بچه کافیه ولی اون هر وقت من را می بینه این حرف دایم روی مخ من هست دیگه کلافه شده ام از دستش هر چی می گم من دختر می خواهم فکر می کنه من دروغ می گم ....
برای حاجت من و خانه دار شدن همه صلوات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزار حرف مردم مال خودشون باشه اینا هنوز طرز فکر صد سال پیش رو دارن خیلی ها به منم گفتن حالا که دختر دار شدی پس حتما باید یه پسرم بیاری ولی من به هیچ وجه برام مهم نیست دیگران چی می گن
فروشگاه اینرنتی 30 سبد دارای نماد اعتماد الکترونیک و ضمانت بازگشت کالا پوشاک بچگانه خارجی صابون های تزئینی میوه ای زیورآلات لوازم آرایشی ***هدیه ویژه 30 هزار تومانی فقط تا آخر شهریور ماه*** با خرید بالای 100 هزار تومان از سایت ما ، 30 هزارتومان از ما هدیه بگیرید. http://30sabad.com
2728
به نظر من فرقی نداره ولی 90 درصد خانما فرزند دختر دوست دارن احتمالا به تو حسودی میکنه.
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
2740
حرفاشون ارزش فکر کردن هم نداره چه برسه به گریه کردن ، خودتون رو برای حرف دیگران ناراحت نکنید ، اصلا نشنیده بگیرید ، چند بار که به حرف هاش بی محلی کنید متوجه میشه که براتون مهم نیست جنسیت فرزند و بیخیال میشه !
بیست هزار آرزو بود مرا پیش از این 💚
به منم که پسر دارم میگن دختر عصای پیری ه...دختر دلسوزه..... زیاد سخت نگیر با کوچولوهات حال کن
خوشبــختی همان لحظه ایست که احساس میکنی خدا کنارت نشسته و تو به احترامش از گنـاه فاصله میگیری...

CafeMom Tickers
2706