2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی داره،اگ مهمون واست بیاد بیشتره

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
2731

والا بستگی به خودتون داره

مثلا ما چن ماه قبل یه گوسفند کشتیم و تیکه اش کردیمو گذاشتیم یخچال

الان چن ماهه دارمش و استفاده میشه 

مرغم اکثرا برای کباب اخره هفته ها میخریم

#دلم میخواد تو دلیم دختر باشه😍😍😍😍برام دعا میکنی خدا بهم قوت بده تا از پس سه تا وروجک بر بیام😰
2740

من که گیاهخوارم ولی برای همسرم گوشت استفاده می کنم توی غذاهاش  

برای همسرم و مهمون های احتمالی، تقریبا ماهی ۲ کیلو‌گوشت چرخ شده و یه کیلو خورشتی گوساله و یه کیلو گردن گوسفند و ۱۰ تا دونه رون مرغ 

من گُنگ خواب دیده و عالم تمام کر / من عاجزم زگفتن و خلق از شنیدنش

ما دونفریم الان ک ب خاطر کرونا مهمونی و...نداریم

ماهی ۱ کیلو گوشت چرخ کرده ۱ کیلو خورشتی 

البته خورشخی مصرفمون خیلی کمه دوست نداریم 

مرغ هم مرغ کامل نمیگیرم معمولا دوتا سیته کامل مرغ و یک کیلو جوجه ای میخرم

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
ببخشید الان ی دونه مرغ چقد پولش میشه؟

تقریبا ۶۰_۷۰ تومن ....ما ماهی ۲ کیلو گوشت و یک کیلو یا یکو نیم چرخ کرده با دوتامرغ و گهداری ماهی میخوریم ۳ نفبیم

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه