2737
2739
عنوان

غریبگی نوزاد

2087 بازدید | 14 پست
سلام دخترم دو ماه و بیست روزشه تقریبا از 2هفته پیش غیراز من و باباش کسی رو ببینه گریه میکنه قبلا من بغل میکردم آروم میشد الان تقریبا 5روزه که باغریبه روبرو بشه با منم قهر میکنه و شیرم نمیخوره جوری گریه میکنه که بالا میاره کسی تاحالا با این مشکل روبرو شده کمک کنید لطفا
خدایا همیشه شکر

عزیزم این مشکل نیست مرحله ای از تکامل نوزاد هست . نگران نباش . اگر خیلی گریه می کنه اصرار نداشته باش که توی بغل کسی غیر از خودتون بره.
بزرگان بر خود سخت میگیرند ... حقیران بر دیگران . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دختر من 19 ماهشه از اول بغل غریبه نمیرفت الانم نمیره من که خوشم میاد بغل هر کسی نمیره فقط باباش و خاله هاش و مامان بابای من ولی هنوز ادمای غریبه رو که میبینه گریه میکنه این منو اذیت میکنه بچه شما که هنوز خیلی کوچولوه و این رفتارش طبیعیه عزیزم فقط اصلا بغل غریبه ها ندش بزار پیش خودت احساس امنیت بکنه
2738
بچه دوماهه که هنوز چیزیو خوب نمیبینه چطور میشناسه فکر نکنم دلیلش غریبی باشه
تاج از فرق فلک برداشتن جاودان آن تاج برسرداشتن- دربهشت آرزو ره یافتن هرنفس شهدی به ساغر داشتن- روز،درانواع نعمتهاوناز شب، بتی چون ماه دربرداشتن- صبح،از بام جهان چون آفتاب روی گیتی را منور داشتن- شامگه چون ماه رویا آفرین ناز برافلاک واختر داشتن- حشمت وجاه سلیمان یافتن شوکت وفر سکندر داشتن- تاابد دراوج قدرت زیستن ملک هستی را مسخر داشتن- برتو ارزانی که ما را خوشتراست لذت یک لحظه مادرداشتن-
بچه دوماهه که هنوز چیزیو خوب نمیبینه چطور میشناسه فکر نکنم دلیلش غریبی باشه
تاج از فرق فلک برداشتن جاودان آن تاج برسرداشتن- دربهشت آرزو ره یافتن هرنفس شهدی به ساغر داشتن- روز،درانواع نعمتهاوناز شب، بتی چون ماه دربرداشتن- صبح،از بام جهان چون آفتاب روی گیتی را منور داشتن- شامگه چون ماه رویا آفرین ناز برافلاک واختر داشتن- حشمت وجاه سلیمان یافتن شوکت وفر سکندر داشتن- تاابد دراوج قدرت زیستن ملک هستی را مسخر داشتن- برتو ارزانی که ما را خوشتراست لذت یک لحظه مادرداشتن-