2737
2739
عنوان

راهنمایی مراحل ثبت نام در نی نی سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 84996 بازدید | 431 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام..میخوام در قسمت ''درباره من '' مطلبی بزارم ...اما هر کاری میکنم ذخیره نمیشه ...ذخیره می زنم پیام میده ''از قسمت ویرایش متن اقدامات کنید...منم اون کارو میکنم ولی بازم نمیشه....؟!لطفا راهنمایی کنید.ممنونم

سلطان ازل گنج غم عشقبه ما داد                                             بزن بیرون از تنهایی برگرد کنارم/                                همونم که برای دیدن تو بیقرارم/                                       نرو از روزگارم که من طاقت ندارم/                          منم مثل تو به تنها شدن عادت ندارم...

سلطان ازل گنج غم عشقبه ما داد                                             بزن بیرون از تنهایی برگرد کنارم/                                همونم که برای دیدن تو بیقرارم/                                       نرو از روزگارم که من طاقت ندارم/                          منم مثل تو به تنها شدن عادت ندارم...
2738