2752
2734
عنوان

شمارو به فاطمه الزهرا بیاین نی نی یارو برام تگ کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 231 بازدید | 40 پست
@ اینو بزن تگ کن من تگ کردم البته

زدم ابی نشد

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_شب    

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا خوبیت نداره بخاطر یه تگ ساده قسم حضرت فاطمه بدی

بخاطر تگ نیست بخاطر بی عقلی خودمه چند ساله اینجا بودم اکلین بار خریت کردم عکس گذاشتم

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰
2731

الان میان

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️

نی نی یار شب@

اصلا خوبیت نداره بخاطر یه تگ ساده قسم حضرت فاطمه بدی

😯😒

بهتریناتفاق زندگیم 👈۱۳۹۸/۳/۵👉🏻♥️👩🏼‍🤝‍👨🏻به زودیی👰🏼🤵🏻 برای رسیدن به آزروم یه صلوات میفرستی؟🥺🌼🌸میشه لطفا دعاکنی مشکلمون حل بشه یه صلواتم کافیه🥺😭
زدم ابی نشد

اونو که زدی فاصله نده

نی_نی_یار_شب

اسمش دقیقا چیه اونو بنویس خط تیره هم یذار

البته اون علامتو که گذاشتی یکی دو حرف بنویسی خودتواست گزینه هارو میاره

خداجونم هوامونو داشته باش .آمین
بخاطر تگ نیست بخاطر بی عقلی خودمه چند ساله اینجا بودم اکلین بار خریت کردم عکس گذاشتم

عکست که اصلا بد نبود .. با روسری بود .. مشکلی نداره .. سعی کن برات مهم نباشه عزیزم ... اون آدمم آن شاءالله به سزای عملش برسه

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
الان میان

چرا ابی نمیشه بلد نیستم تگ کنم