2733
2739

لپام باد کرده ... گونه اوردم ... هر کی میرسه میگه چی خوردی اینجوری پف کردی 😐 اعصاب مصاب ندارم به قرآن ...

به نظرتون لاغر شم باز ..ـ؟ 

اخع انصافه ؟؟ این همه تلاش کردم که چاق شم ...حالا چکار کنم ... خودم زیاد تو اینه متوجه نمیشم که چاق شدم ... ولی هر کی میرسه میگه 

☆ ⃟۞𝑇𝒉𝑒 𝑜𝑛𝑙𝑦 𝑤𝑎𝑦 𝑡𝑜 𝑑𝑒𝑓𝑒𝑎𝑡 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑒𝑛𝑒𝑚𝑖𝑒𝑠, 𝑖𝑠 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑠𝑢𝑐𝑐𝑒𝑠𝑠.✰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

لطفا بگو چجوری چاق شدی؟

من خسته شدم از لاغری

نفرین به عشق و عاشقی نفرین به بخت و سرنوشت به اون نگاه که عشقتو تو سرنوشت من نوشت نفرین به من نفرین به تو نفرین به عشق من و تو به ساده بودن منو به اون دل سیاه تو

واسه دوستانی که میخوان چاق بشن

عزیزم خودمم شدیدا لاغر بودم هر راهیم رفتم فقط پف بود اما یه روز رفتم عطاری بهم گفت تو شیرولرم عسل وکنجدوپودرسنجد بریز روزی2لیوان بخور اشتهام انقدر زیاد شده بود فقط درحال خوردن بودم صبحانه3تاتخم مرغ میخوردم وشیرموز وروزی2تا بستنی وآجیل،خلاصه فقط دوست داشتم بخورم فقطم1ماه ونیم اینارو خوردم باورت نمیشه الان9ماهه قطع کردم هنوزم دارم چاق میشم خداروشکر،من50کیلو بودم بااینکه2تابچه دارم الان شدم62... اینو حتما امتحان کن تو 1لیوان شیر از هرکدوم1قاشق چایخوری بریز فقط عسل1قاشق غذاخوری... اگه بیشترم بریزی چه بهتر،نتیجه گرفتی دعام کن😘

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼
2738

قرص خوردی برای چاقی؟

چون اونا کورتون دارن ادم پف میکنه غیرطبیعیه

طبیعی چاق شی انقدر تو چشم نیست

بخاطر بقیع اخه

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
مولتی ویتامین ... پودر جنسینگ ... سیپرو 

خب همون پودر باعث پف شده اشتباه کردی خوردی

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼
قد و وزنت چنده 

۴۶بودم ... الان نمیدونم ... ولی بدنم خیلی چاق نشده ... صورتم باد کرده فقط 😂 

خب همون پودر باعث پف شده اشتباه کردی خوردی

خب چکار کنم ؟ ولش کنم ؟ دیگه نخورم ؟

2706