2733
2739
عنوان

مهربان خدای من ...

52 بازدید | 6 پست

خدا صدای پای مورچه که

در جنگل روی یک تکه سنگ

در تاریکی شب راه میره رو

میشنوه و ازش مراقبت می کنه

اونوقت تو که بنده خدا هستی

از فردای خودت میترسی؟!

هیچوقت بد به دلت راه نده

چون خدا همیشه داره تو رو میبینه ...   

خدایا به مهربانیت سوگند پشتیبان تمام بندگان نیازمندت باش (:

الهی آمین 

+هر کی حاجت داره لایک کنه به نیتش دعای توسل میخونم

بارالها... از کوی تو بیرون نشود پای خیالم، نکند فرق به حالم... چه برانی، چه بخوانی... چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی... نه من آنم که برنجم نه تو آنی که برانی... نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی، در اگر باز نگردد... نروم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدایی بر سر راهی، کس به غیر از تو نخواهم... چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شفای من 🥺💚

انشاالله   

بارالها... از کوی تو بیرون نشود پای خیالم، نکند فرق به حالم... چه برانی، چه بخوانی... چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی... نه من آنم که برنجم نه تو آنی که برانی... نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی، در اگر باز نگردد... نروم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدایی بر سر راهی، کس به غیر از تو نخواهم... چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی... 
2731
یه حاجت دارم چندماهه دارم التماس خدا رو میکنم کاش تو این هفته دیگه حاجت روا بشم 

نا امید نشو دوست خوبم 

انشالله هر چه زودتر به خواسته دلت میرسی   

@hhana54    

حنای مهربونم که همیشه به یادمی   

@hhana54     حنای مهربونم که همیشه به یادمی    

مرسییییی جانم❤️❤️❤️

امشب خیلییییی دلم گرفته بود

ممنونتم🥺🥺🥺🤍🤍🤍🤍🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید