2737
2734

نمی فهمم چرا نمی تونیم کسی که از وجودمون رو درک کنیم. ‌‌‌‌‌خیلی بد واقها خانواده ادم مانعی باشه برای رسیدن به اهدافش.‌من حتی یه ساعت خوابم نمی تونم تنظیم کنم بس که سر و صداس ۱۱ می رم تو تخت تا سکوت برقرار شه میشه ساعت ۱۲ از اون ور جون عصرا ۴ ساعتی می خوابن ساعت ۴ صبح از خواب بیدار میشن . خب من بدبخت باید ۸ ساعت خوابم کامل شه و خواب وافها برای یه کنکوری مهمه . از ساعت ۹ یه بند دارم درس می خونم تا الان تایم حساب کردن دبدم چقدر تایم پرت دارم و اونم سر اینک هر دقیقه یه بار هی باید بگم ساکت می ره در حالی که خیلی بیشتر می تونم از این ساعت الانم بخونم . تلویزیون تا صدای اخر بلند می کنن . حالم خیلی بد هر روز اشکم در میارن واقها دگ به جای رسیدم که پرستاری شهید بهشتی برام شده آرزو. ‌‌‌‌‌درسم خوبه و سرعت تست زنیم عالیه ولی نمی زارن ساعت مطالعم ببرم بالا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یه اتاق مجزاتوحیاط یه سوییتی یه اتاقی که کلاجداباشه ندارید؟

داریم ولی کولر نداره و اصلا نمی تونم تمرکز کنم .‌‌‌‌یکم دگ که هوا سرد تر سع می رم اونجا 

داریم ولی کولر نداره و اصلا نمی تونم تمرکز کنم .‌‌‌‌یکم دگ که هوا سرد تر سع می رم اونجا 

خب خیلی خوبه برو تمیزش کن یه نظمی بهش بده وسایل وکتاباتوببراونجاراحت بشین درس بخون باآرامشم استراحت کن