2737
2734

سلام من ۲۷ سالمه یکسال نشده ازدواج کردم مادرشوهرم هربار میگه بچه بیار پس کی میاری

خستم کرده حساس شدم خوشم نمیاد برم خونشون شوهرم باهام کاری نداره و چیزی نمیگه جلوشونم میگه فعلا نمیخوایم ولی بازم میگه یبار میگه مگه‌ما مسخرتیم بچه بیار یبار میگه دینم گردنته ول کنم نیست هی تکرار میکنه نمیخوام بی احترامی بشه چون شوهرم رو خانوادش و احترامشون حساسه ولی چی بگم غیرمستقیم که به شما ربطی نداره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کاری به حرف مادرشوهرت ندارم 

ولی سنت خوبه . ناباروری زیاد شده به جات بودم اقدام میکردم 

دخترنازنینم ، عشق مادر ، چرا نیومده پرکشیدی 😭 چرا رفتی ؟ بخدا قول داده بودم برات بهترین مادر باشم 😭 چرا ۳ماه قبل امدنت رفتی برات لباس گرفته بودم 😭 فرشته کوچولوی من گفتن شبیه من بودی 😭😭😭😭😭😭😭😭😭هیچوقت داغ از دست دادنت رو فراموش نمیکنم....
2738

وقتی برمیگرده میگه بیار مگه ما مسخرتیم یا میگه دینم گردنت بنظر شوهرت به تو بی احترامی نمیشه؟ 

وقتی اینجوری گیر میده توم بگو اونی ک قراره زجر و دردسر و بدبختیشو بکشه منم خرجشم شوهرم میده شما فقط قراره خنده هاو اروم بودنشو ببینی

ماهروقت تونستیم از عهدش بربیایم بچه میاریم

بچه اوردن یه تصمیم خصوصی و دونفرس ک راه پشیمونی هم نداره من ک نمیتونم بخاطر دل شما یه عمر خودمو بندازم تو دردسرلطفا دخالت نکنید

خدایاشکرت... بخاطرچیزایی ک گرفتی، ولی بهترشو دادی🤗❤️زندگی جدید وتازم کنار عشقم💞👩‍❤️‍💋‍👨 خدای مهربونم شکرت بخاطر این نی نی کوچولوم🤰🏻❤️1400/8/10 روزی ک خدا بهترین هدیشو گذاشت تو بغلم🤱🏻آدرین مامانی همه دلخوشیم به زندگیمون خوش اومدی😍❤️