2737
2739
عنوان

تنگی نفس گرفتم 😩

152 بازدید | 16 پست

فردا نوبت واکسن کرونا دارم از ظهر تنگی نفس گرفتم سرفه میکنم 😩فردا برم یانه؟ البته یه مدتم قرص تپش قلب میخوردم 

هعی چیزی ندارم که بگم شفای همه مشنگا 🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزمن اول یه تست بده حتماحتما

دوستای مهربونم بااون قلب مهربونتون دعا کنید هر چه زودتربارادر بشم 🙏🥺لا حَولَ ولاقُوهَّ الاباالله العلی العظیم 💚💚💚💚💚می شه برای سلامتی صاحب الزمان وبعدش برای حاجتهام صلوات بفرستی؟؟؟😙😙😙خیلی محتاج دعاهاتون هستم ان شاء الله همیشه شاد وسلامت باشین💚💚💚💚💚💚
2738
استخاره‌کن‌ به‌نظرم‌چندرور‌بذار‌مطمئن‌بشی‌بعد‌برو

اخه امروز از ظهر اینجوری شدم یعنی میتونه کرونا باشه😩😧

قرص پراپرانول می خوری؟  مدام تپش قلب داری؟ منم هر روز یک دونه میخورم صبح ها البته مدام تپش قلب ندارم ولی عادت دارم میرم سر کار باید بخورم

ببین آلرژی نداری؟ تنگی نفس گاهی بخاطر آلرژی هم هست. 

به هرحال محض احتیاط فردا رو صبر کن ببین شرایطت چطور میشه

قرص پراپرانول می خوری؟  مدام تپش قلب داری؟ منم هر روز یک دونه میخورم صبح ها البته مدام تپش قلب ...

اسمش یادم نیست ولی از سرخود دیگه نخوردم یه قرص کوچیک اندازه عدس صورتی رنگه 

تپش قلب دارم حس میکنم ازاسترسه بره فردا خیلی استرس گرفتم

اسمش یادم نیست ولی از سرخود دیگه نخوردم یه قرص کوچیک اندازه عدس صورتی رنگه  تپش قلب دارم حس می ...

پس بگو برا استرس فرداست

منم خودم خیلی استرسی هستم

اره قرص پراپرانول هست که میخوری

آخه واکسن دیگه واقعا استرس نداره همه دنیا دارن میزنن از این هفته که نوبت بچه ها میشه تازه 

پس بگو برا استرس فرداست منم خودم خیلی استرسی هستم اره قرص پراپرانول هست که میخوری آخه واکسن دیگه ...

اخه سرفه تکو توک میکنم یهو ترسیدم😩نکنه بزنم بمیرم

2706