2737
2739
عنوان

سلام خدای بی وفای من

| مشاهده متن کامل بحث + 141 بازدید | 26 پست
برای خیلی وقته همون موقع که قلبم با امیدش زنده بود

الانم زنده باشه 

حتماااااا کمکت میکنه

من تکواندوکارم....موقعی که همه همسنام ارزوی داشتن گوشی و...بودند من ارزوم بود تکواندوکار بشم ...در راه تکواندو خیلییییییییییییییییییی سختی کشیدم انقدری که حتی نمیتونید تصورشم بکنید ولی بعد سالها بهش رسیدم با اینکه هرموقع حاضر میشم برم باشگاه از اومدنم خبر ندارم که ایندفعه کجام میکشنه یا شبا از درد عضلاتم نمیتونم بخوابم یا موقعی که همه مهمونی و جاهای دیگن من تو باشگاه دنبال مبارزم یا عین همه دخترا ناخن های بلند و مشت های خوشگل ندارم ولی... تکواندو عشقه منه به این سادگیا به دستش نیاوردم که به این سادگیا از دستش بدم. اینارو نگفتم که شما مسخرم کنید اینارو گفتم بهتون بگم اگه ارزویی دارید از اسمون سنگم بباره از فکرش نیاین بیرون یا اگه بهش به هر سختی رسیدید به این اسونیا از دستش ندید❤با اینکه دخترم اما مثل پسرها و خیلیی بیشتراز اونا غیرت دارم کارهایی کردم که حتی بعضی از پسراهم نکردن همه میگن تو جز لباس پوشیدنت همه چیت شبیه پسراس درمورد رمان و تکواندو سوالی داشتید در خدمتتون هستم🙃💜رفتم خودکشی کنم وقتی شروع کردم ...تصویر پدرو مادرم اومد جلوی چشام که بعد من همه ی فامیل که دشمنی منو دارن بهشون طعنه کنایه میزنن و اونام تحقیر میشن خودکشی نکردمو برگشتم🙃🤘 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی از این حرفا گفتم خیلی ولی دوستی داشتم میگفت امید واهی هزاران برابر بدتر از ناامیدیه و خدای من ب ...

برات قلبا آرزو میکنم به هر چیزی که تو ذهنت هست برسی

از دوست سمی ت هم فاصله بگیر

امثال اینا باعث میشن به این لحظه ای که الان هستی برسی...

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
چه اتفاقی برات افتاده به این نتیجه رسیدی

هزاران بار امید تو دلم ایجاد شد هر اتقاق خوبی رو یه نشونه از سمت خدا میدونستم و امید هرروز بیشتر و بیشتر تو دلم زنده شد اما یهو همه چی خراب میشه و التماس های من بهش فایده نداره اصلا شما بهم بگو مگه میشه یه نفر که دوسش داری بیاد پیشت و از دردش بهت بگه و تو کاری از دستت بربیاد و نکنی براش

ﻧﺎم ﭘﺮﻭﺭﺩﮔﺎﺭﺕ ﺭا ﻳﺎﺩ ﻛﻦ ﻭ ﻓﻘﻂ ﺩﻝ ﺑﺮ ﺍﻭ ﺑﻨﺪ.مزمل (۸)
2728
الانم زنده باشه  حتماااااا کمکت میکنه

دیگه دلم خسته اس خیلی خسته اس نمیتونم نمیخوام با امید واهی دلخوش بشم 

ببخشید ولی واسه اینهمه کفر و حرف هایی ککه یکیشم معنا نداره خندم گرفت تو اگه استغفرالله خدا بو ...

همین که به حرفای خسته ی دل من خندیدی کافیه....

هزاران بار امید تو دلم ایجاد شد هر اتقاق خوبی رو یه نشونه از سمت خدا میدونستم و امید هرروز بیشتر و ب ...

حرفتو قبول دارم خیلی سخته امید به کسی ببندی و کاری نکنه یا بگه بخوانید مرا تا اجابت کنم شمارا ولی کاری نکنه

منم گاهی تو زندگیم دچار همچین حسی میشم یهو کلا خداروفراموش میکنم اصلا انگار نه انگار که قبلا چه لطفهایی در حق من کرد یه وقتایی علت کارهایی که دوست داشتم نشد رو نمیفهمم یه وقتایی میبینم چه بهتر که نشد و اتفاقات بهتری بعدش برام افتاد

قصد نصیحت یا تلنگر بهت نداشتم عزیزم فقط میخوام بگم همیشه اینطور نیس من الان یجورایی تو این شرایطم ولی چون از یه جهت دیگه کارمو درست کرده فعلا۵۰ درصد همون ادم شکرگذارم

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
2740

اگر تلاشتو کردی ودعا هم کردی و بازم نگرفتی حاجتتو اونوقت اگر  صبر میکردی قطعا خدا برات جبران میکرد ولی الان  با این حرفا از پناه خدای بزرگ صاحب دوعالم قدرتمند و مهربون رفتی در زیر لوای شیطان افسوس و صد افسوس که  شیطانو خیلی خوشحال کردی 

دیگه دلم خسته اس خیلی خسته اس نمیتونم نمیخوام با امید واهی دلخوش بشم 

به همون خدا قسم صبر کنی به جایی میرسونتت که خودتم. از این رفتارت ناراحت میشی

من تکواندوکارم....موقعی که همه همسنام ارزوی داشتن گوشی و...بودند من ارزوم بود تکواندوکار بشم ...در راه تکواندو خیلییییییییییییییییییی سختی کشیدم انقدری که حتی نمیتونید تصورشم بکنید ولی بعد سالها بهش رسیدم با اینکه هرموقع حاضر میشم برم باشگاه از اومدنم خبر ندارم که ایندفعه کجام میکشنه یا شبا از درد عضلاتم نمیتونم بخوابم یا موقعی که همه مهمونی و جاهای دیگن من تو باشگاه دنبال مبارزم یا عین همه دخترا ناخن های بلند و مشت های خوشگل ندارم ولی... تکواندو عشقه منه به این سادگیا به دستش نیاوردم که به این سادگیا از دستش بدم. اینارو نگفتم که شما مسخرم کنید اینارو گفتم بهتون بگم اگه ارزویی دارید از اسمون سنگم بباره از فکرش نیاین بیرون یا اگه بهش به هر سختی رسیدید به این اسونیا از دستش ندید❤با اینکه دخترم اما مثل پسرها و خیلیی بیشتراز اونا غیرت دارم کارهایی کردم که حتی بعضی از پسراهم نکردن همه میگن تو جز لباس پوشیدنت همه چیت شبیه پسراس درمورد رمان و تکواندو سوالی داشتید در خدمتتون هستم🙃💜رفتم خودکشی کنم وقتی شروع کردم ...تصویر پدرو مادرم اومد جلوی چشام که بعد من همه ی فامیل که دشمنی منو دارن بهشون طعنه کنایه میزنن و اونام تحقیر میشن خودکشی نکردمو برگشتم🙃🤘 

اسی ما حتی یه سول جهان رو کامل نشناختیم اونوقت چطور میگی اینجور به خدا🥺

اون دنیا حکمت همه چی رو فهمیدی ازش خجالت میکشی ها 🥺

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔