2737
2734

۱چطورنوشته بزارم؟

۲،تک میکنن،ازکجامیفهمید؟

۳،ولایک میکنن بعدچطورتاپیک پیدامیکنید؟؟؟ 

وو

مهربان باشیم .خاموش بودم بعدسالهاروشن شدم.اهل دعوا نیستم. پس حق باشماس.بعضی تاپیکانصفه بودم سوال مونده ذهنم میپرسم بعد.خوش باشید دوستان.خاستی برای برآورده شدن حاجاتم صلوات بده

فلش وقلب داره چطورنوشته بزارم؟

مهربان باشیم .خاموش بودم بعدسالهاروشن شدم.اهل دعوا نیستم. پس حق باشماس.بعضی تاپیکانصفه بودم سوال مونده ذهنم میپرسم بعد.خوش باشید دوستان.خاستی برای برآورده شدن حاجاتم صلوات بده

مسلمانی وارد به سایت بیاید؟؟؟  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

۱. نوشته که گذاشتی چیشو توضیح بدم؟🙄

۲و۳ . اون بالا یه زنگوله شکل هست وقتی کسی تگت کنه یا لایک کنه یا پیامی بذاره میتونی ببینی

به منظور فراهم شدن زیارت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) خواندن این آیه مفید است: 💛《 بُورِكَ مَنْ فِي النَّارِ وَمَنْ حَوْلَهَا وَسُبْحَانَ اللَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ》💛 خواندن این آیه هم باعث توفیق تشرف میشود وهم کیفیت زیارت را بالا میبرد، قبل از رفتن بخصوص وقتی انسان میبیند خیلی وقت است توفیق پیدا نکرده که به زیارت برود خواندن این آیه مفید است(شیخ جعفر ناصری)
فلش وقلب داره چطورنوشته بزارم؟

فلشو که بزنی نوشته ریپلای میشه

قلبم که همون لایکه

الان من ریپلایت کردم میتونی توی قسمت اعلانها(همون زنگوله) ببینی

به منظور فراهم شدن زیارت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) خواندن این آیه مفید است: 💛《 بُورِكَ مَنْ فِي النَّارِ وَمَنْ حَوْلَهَا وَسُبْحَانَ اللَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ》💛 خواندن این آیه هم باعث توفیق تشرف میشود وهم کیفیت زیارت را بالا میبرد، قبل از رفتن بخصوص وقتی انسان میبیند خیلی وقت است توفیق پیدا نکرده که به زیارت برود خواندن این آیه مفید است(شیخ جعفر ناصری)
2738

[QUOTE=209046421]هر كي خاستي ريپلاي كني روي فلش كنار قلب بزن و جوابشو بده[/QUOTEآهامرسی

فلشو که بزنی نوشته ریپلای میشه قلبم که همون لایکه الان من ریپلایت کردم میتونی توی قسمت اعلانها(همو ...

مرسی باید یادبگیرم

اون قلب هم بزني ك قرمز ميشه يعني لايكش كردي

اولین لایکم  

ماشالا با دو ساعت عضويت خوب بلدي ك من تا مدتها فقط نگاه ميكردم

جچندساله میخونم شمارم تاتاپیکادیدم. سوال دیگه ممکنه تاپیک بزنم آف شم بعدبیام اگه کسی ج نداده باشه پیدانکنم تاپیکو؟

فلشو که بزنی نوشته ریپلای میشه قلبم که همون لایکه الان من ریپلایت کردم میتونی توی قسمت اعلانها(همو ...

شمانوشتی،خدایا هرچی

من چطوربنویسم؟

2706