2737
2734
عنوان

کیامثله منن؟😐😑خریدلباس و...

368 بازدید | 31 پست

هرچی میبینم دلم میخادبه چیزایی که دارم قانع نیستم بنظرم اسراف کارم خدافقط بهم پول نداده وگرنه اسراف میکنم توی یه سری چیزا،،،ازهمه بیشترلباس ببینیدمن لباس نوزیاددارم ولی همش هروقت میرم توی خیابون لباسای این خوشتیپ ترازخودم هارومیخام که بخرم درحدی که همش حسرت میخورم ،،الان سه تاکتونی نووقشنگ دارم ولی بازیه کتونی سفیدچندوقته دلم میخادچندتاشلوارلی قشنگ دارم یکی هم جدیداخریدم بازیه بگ لی هم بازدلم میخاد،یه لگ جنسه خوب هم میخام مانتوچندتادارم بازدلم ازااین عروسکیاکوتاهشودلم میخادویه مدل دیگه بلندوشیک شالوروسری هم دارم بازیه نارنجی جیغ وبنفش ویه مشکلی روسری قواره دارویه پلنگی دلم میخاد،روسری وکیف ست هم دلم میخادازاین جدیدتراش ،بعدجالب اینجاست همه اینایی که دارمونپوشیدم زیادچون جایی هم چه کروناباشه چه نباشه نداریم که بریم استفاده کنم،،کلاهمش دنباله تنوعم ،بااینکه خیلی استفاده نمیکنم ولازمم ندارم ،،تاجایی که ممکنه اینقدرتوی کمدم نوبمونه تاقدیمی بشه بازدلم یه جدیدترشومیخادوای اکسسوری که دیگه نگوساعت وانگشترودستبندوگوشواره هم میخام ترجبحاطلاولی خب پوله دلشوهم ندارم فعلا،،کلایه جورایی حرص میزنم کلادوست دارم همیشه تیپم آماده باشه وهرجامیرم خیلی خوشتیپ باشم حالادوروبریام اصلادرحدمن نیستن همه خسیس وبی اهمیت اصلابه خودشون زیاداهمیت نمیدن همه لباساشون دمه دستیوارزونه😐وضعه مالیاشونم ازمابهتره ،فقط چندتاازدوستاموهمسایه هاموتکوتوک فامیله خودم خوش تیپن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره مصرف گرایی کار درستی نیست 

باید به سمتی بریم که به اندازه ی مورد نیاز چیزمیز بخریم 

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡
2731

من مثل شما نیستم 

اما به نظرم کمال گرایی

با مساور حرف بزن

🏵حامی حیوانات 🏵/ الهام نیستم اسمم دلارا هست این کاربری مال دوستم بوده ....  / تنها یک چراغ است که مرا هدایت می کند و آن چراغ تجربه است.
2738

اسی شکر خدا کن

من کلا فقط ۳ مانتو واسه بیرون دارم

بازم الهی شکر ک تنم سالمه 

این عطر را که به تنت میزنی،موسیقی آرامی ست با امضای خاص تو که جعلش محال است...!♡ بودنت معجزه نبود ک با رفتنت فاجعه بشه‌!!

عزیزم  خب اینایی که میگی  باید کنترل شه  .ببین سعی کن مثلا علاقه تو به یه سمت دیگه بکشی مثلا سعی کن یه سرگرمی یا هدف مهمی برای خودت بزاری  بری دنبالش مثلا ادامه تحصیل . توجهتو به اون سمت بکش .  یا  مثلا به جای لباس  کتابای مفید بگیر یه کتابخونه خوشگل بخر  واس خودت  کتاب جایزه بگیر. ببین فقط میدونم باید توجهت از لباس دور کنی. همینایی که داری استفاده کن  

Karma😊
من کلاپولشوندارم که هرروزهرچی دلم میخادبخرم شایدبخاطرااینه که پولشوندارم 😐

من چون دلم نمیاد وسیله دور بندازم از این به بعد کمتر میخرم که جا برا همشون باشه   

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡
شاید نیاز مالی ندارید که بخوای برنامه بریزی،مثل آشنای نزدیک ما که شوهرش متخصص ارتوپد هست و اصلا نمیف ...

نیازمالی که خداروشکریه زمانی نداشتم واقعاولی بنظرم اونموقع بهتربودم،،ولی الان نیازمالی دارم میم نمیتونم بخرم ولی بهشون فکرمیکنم وحسرتشونومیخورم همش دلم میخادبخرم

کتاب پدر پولدار پدر بی پدل رد بخون میدونی چرا وضعشون بهتره چون مصرف گرا نیستن پولاشونو جم میکنن با پولاشون کار میکنن عزیزم مثلل احمدی نژاد چن سال یه کاپشن رو پوشید فک میکنی نداشت بخره ؟ تا مصرف گرا هستی زندگیت در همین سطح میمونه 

به خودم قول دادم رو کسی به جز خودم دیگه حسابی باز نکنم 🙃