2737
2739
آره ولی همه شغل و هیکل براشون مهم نیست یعنی هست اما تو الویت نیست مثل خودم 

نه کلا میگی برای شغل دختر . خب البته که شغل و تحصیلات و درامد ، یک امتیاز است هم برای آقایون و هم برای خانم ها . مردم بچه هاشون میفرستن مدرسه و دانشگاه اینهمه خرج میکنن که شاغل و تحصیلکرده بشه دیگه.

این تجربه ای که میگید چیه که اینقدر میگید تفاوت هست!!! نه پژوهشی تو دانشگاهای ما هست ، نه بحثه علمی ...

همین تجربه مختلط بودن خیلی فرق داره و خوبه 

خود شوهر من ۲۲سالکی رفت دانشگاه همش میگه خیلی تغییر کردم 

اً

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این تجربه ای که میگید چیه که اینقدر میگید تفاوت هست!!! نه پژوهشی تو دانشگاهای ما هست ، نه بحثه علمی ...

از نظر اجتماعی و دیدش نسبت به مسایل زندگی و سطح فرهنگی تفاوت ایجاددمیکنه . حتی در یک گفتگوی ساده میشه سطح فکری و اداب معاشرت یک زیر دیپلم رو با سطح بالاتر فهمید .

نه کلا میگی برای شغل دختر . خب البته که شغل و تحصیلات و درامد ، یک امتیاز است هم برای آقایون و هم بر ...

آره شاغل و مستقل بشه واسه خودش نه دیگران 

خیلی خوبه تو زندگیش دستش تو جیب خودش باشه 

اما اینکه مثلاً میگن چون فلان شغلشه کلی خواستگار داره آدم فکر می‌کنه واسه درآمدش میان طرفش نه خودش 

نمیدونم شایدم من اشتباه میکنم

2731
همین تجربه مختلط بودن خیلی فرق داره و خوبه  خود شوهر من ۲۲سالکی رفت دانشگاه همش میگه خیلی تغیی ...

خب میرفت مهمونی های مختلط شرکت میکرد دیگه 

انگار دختر و‌پسرها تو دانشگاهامون خیلی باهم بحثه علمی دارن ادم بره تغییر میکنه!!!!

درخواست دوستی قبول نمیکنم
خب میرفت مهمونی های مختلط شرکت میکرد دیگه  انگار دختر و‌پسرها تو دانشگاهامون خیلی باهم بحثه عل ...

نخیر محیط دانشگاه اونجوری هم نیست که شما فک میکنید 

بله مباحث علمی هم مطرح میشه حداقل تو دانشگاهی که من رفتم اینجوری بود

اً
آره شاغل و مستقل بشه واسه خودش نه دیگران  خیلی خوبه تو زندگیش دستش تو جیب خودش باشه  اما ...

نه براش ارزش قائل هستن و همانطور که برای یک خانم تحصیلکرده داشتن همسر تحصیلکرده افتخار هست که البته از نظر مالی هم وضعش خوب باشه برای آقایون و خانوادشون همین هست که عروس شاغل و تحصیلکرده داشته باشن . درامد هم که عالیه مگه پول بده ؟

از نظر اجتماعی و دیدش نسبت به مسایل زندگی و سطح فرهنگی تفاوت ایجاددمیکنه . حتی در یک گفتگوی ساده میش ...

دارید در مورده دانشگاه های ایران صحبت میکنید !!!! 

کدوم دانشگاه به دانشجوهاش درسه زندگی و فرهنگی داده بگید من همین الان برم ثبت نام کنم !!!!

اون سطح فکری و اداب معاشرت هم‌که میگید ادمها از خانوادشون و روابطه خانوادگی که دارن بدست میارن 

اصلا یه چیزی گفتین ، موندم 

2740
نه براش ارزش قائل هستن و همانطور که برای یک خانم تحصیلکرده داشتن همسر تحصیلکرده افتخار هست که البته ...

نه پول خوبه اما ازدواج و دوست داشتن فقط به خاطر پول طرف خیلی بده

ولی به زن خانه دار هم میشه ارزش قائل شد

نخیر محیط دانشگاه اونجوری هم نیست که شما فک میکنید  بله مباحث علمی هم مطرح میشه حداقل تو دانشگ ...

دانشگاهی هم که من رفتم خوب بود ، اما همچین چیزی ندیدم 

اینو یادم رفت بگم خیلی دختر پسرا هم اهل پارتی مختلط نیستن نه محیط زندگیشون اجازه میده نه فرهنگ خانواده هاشون .

پس دانشگاه جای خوبی هست برای شناخت جنس مخالف از هم 

اً
دارید در مورده دانشگاه های ایران صحبت میکنید !!!!  کدوم دانشگاه به دانشجوهاش درسه زندگی و فرهن ...

خب عزیزم فک کن تو داری دانشگاه رفته ها رو میکوبونی حالا فک کن خواستگار اسی که دیگه حتی چنین دانشگاه داعونی رو هم تجربه نکرده فک کن میتونه با اسی که درس خون بوده و رتبه خوب داره و دانشگاه فرهنگیان هست که بهش شغل رسمی و درآمد میده هم سطح باشه ؟ نه . هرچقدر هم از میوه فروشی پول بیاره ارزش معنوی برای اسی نخوااد داشت . باید با هم سطح خودش باشه

پس  اگر تحصیل کرده هستید چرا خودتون رو میکوبونید کسی که تحصیل کرده هست چرا باید ارزش وقت و عمری که صرف علم و دانش کرده رو نادیده بگیره

اً
2706