2737
2739

چله شهدا بگیر برای سلامتی بچت

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
خوش به حال بچت وقتی بیاد چون بعد از 7 سال درمان اومده چقدر براتون عزیزه نه مثل من که بیوفتم یه ...

انشالله خوشبخت شی خانوم.

فکر می کنی ۷ سال یه عمره. من با یه دنیا آرزو ازدواج کردم. ۲۸ سالم بود از ۲۰ سالگی تو این مسیر بی فایده ام. دوا و درمون. رویان . ابن سینا. طب سنتی . طب اسلامی. حتی دعا نویس و رمال آخرشم منم یه زن شکسته با یه عالمه موی سفید و تنها 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله خوشبخت شی خانوم. فکر می کنی ۷ سال یه عمره. من با یه دنیا آرزو ازدواج کردم. ۲۸ سالم بود از ۲ ...

الهی بمیرم

توکلت به خدا باشه هر چی خیره برات اتفاق بیفته اون حکمت شو میدونه

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
شوهرم خیلی مرد خوبیه. عاشقانه دوستش دارم. هفت ساله هر کاری تونسته کرده، هر دکتری ،هر خرجی، همه جا . ...

خدا رو شکر که شوهرت خوبه

من شوهرم خودش مشکل داره و دکترا گفتن هیچ راهی جز جنین اهدایی نیست با این حال هر دفعه حرف بچه میزنم بشدت بهم توهین میکنه بعدشم کتکم میزنه

همین دیشب کلی فحش بهم داد بعدم کتکم زد

بعدشم برد خونه بابام پیادم کنه که چرا اسم بچه میاری باید خفه شی و بشینی زندگی کنی

اگه میشه برام صلوات بفرستید و یه دعایی در حقم بکنید.شاید این گره کور با دعای شما باز شد🙏🏻🌹
2742
گریه نکن عزیزم تازه دکتر بهم گفت فعلا به کسی نگو که آزمایشت مثبت شده چون امکان پوچ بودنش هست و دل ن ...

انشالله. فقط تاپیک زدم که همین جملات مثبت رو بشنوم. ما هم رو نمی شناسیم اما باور داشته باش انرژی مثبت و امیدواری که به من دادی یه روزی تو زندگی بهت برمی گرده. ممنونم عزیزم

انشالله خوشبخت شی خانوم. فکر می کنی ۷ سال یه عمره. من با یه دنیا آرزو ازدواج کردم. ۲۸ سالم بود از ۲ ...

هعی ...

خدا به همه ی ما صبر بده 💔💔💔

مواظب خودتون باشید دوستای خوب من؛ خدانگهدار 👋❤

عزیزم خیلی زود رفتی جنین هفته۸ دیده میشه نترس منم زود رفتم ساک خالی بود..تا هفته ۸ هم انگار نه انگار که حامله باشم هیچچ علامتی نبود

میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم 
2738
لکه بینی ممکنه به خاطر این باشه که هرماه پریود میشدی این دفعه به شکل لکه بینی اومده باشه..... تا چن ...

خیلی سخته عزیز

باورت میشه هر بار میره یه تکه لباس یا اسباب بازی یا .... برای بچه می خره؟ 

حتی پوشک براش خریده؟

از بغل پارک‌ها که رد میشیم به بچه های مردم با حسرت نگاه می کنه.

هیچی نمیگه ولی من می فهمم.

دوستش دارم . کاش با کسی ازدواج می کرد که می تونست اونو به آرزوش برسونه.

دکتر با کمال بی انصافی گفت یا سقط شده یا سقط میشه. خواستم ازش سوال بپرسم گفت خانم برو وقت منو نگیر. ...

دکترت آدم بیشعوری بوده . متاسفانه اصلا مراعات حال بیمار رو نمیکنند.

من فک میکنم با استراحت و شیاف پروژسترن جای جنین محکم میشه. نگران نباش گلم.

خیلی سخته عزیز باورت میشه هر بار میره یه تکه لباس یا اسباب بازی یا .... برای بچه می خره؟  حتی ...

Ivf کردید؟

باید تلاش کنیم! باید زحمت بکشیم! ببین رسیدن به چیزایی که تو دلته راحت نیست! اینجا هیچکس قرار نیست به دادت برسه و برات کاخ رویاهاتو بسازه! اگه چیزیو با تمام وجودت ميخواي،خودت با دستات به دستش بیار! اینجوری یاد میگیری قدر داشته هاتو بدونی و بیشتر ازشون لذت ببری تلاش کن ادامه بده! زمین بخور بلند شو و دوباره ادامه بده!هربار قوی تر از قبل! هربار راغب تر از قبل این خستگیا می ارزه! چون یه روزی به خاطرش خودتو محکم بغل میکنی، پس تسلیم نشو خوب؟! :) 🫂🫀 اهای من! تو باید انجامش بدی... باید بتونی؛ باید موفق بشی 💛 باید.... ۲ تیر۱۴۰۲ من دارم میااام

دخترعمه من بعد ۱۳ سال باردار شد الان دخترش کلاس اوله 

خواستم بگم هیچ چیز برای خدا عیرممکن نیست و امیدتون رو از دست ندید

باید تلاش کنیم! باید زحمت بکشیم! ببین رسیدن به چیزایی که تو دلته راحت نیست! اینجا هیچکس قرار نیست به دادت برسه و برات کاخ رویاهاتو بسازه! اگه چیزیو با تمام وجودت ميخواي،خودت با دستات به دستش بیار! اینجوری یاد میگیری قدر داشته هاتو بدونی و بیشتر ازشون لذت ببری تلاش کن ادامه بده! زمین بخور بلند شو و دوباره ادامه بده!هربار قوی تر از قبل! هربار راغب تر از قبل این خستگیا می ارزه! چون یه روزی به خاطرش خودتو محکم بغل میکنی، پس تسلیم نشو خوب؟! :) 🫂🫀 اهای من! تو باید انجامش بدی... باید بتونی؛ باید موفق بشی 💛 باید.... ۲ تیر۱۴۰۲ من دارم میااام
2706