2733
2734

عزیزم لک لانه گزینی هست 5 هفته هم خیییلی زوده حداقل 8 هفته میرن برای دیدن جنین

هدفم این روزا لاغر شدنه.... 1400/08/01___80کیلو....1400/09/09___74.15کیلو...1400/09/24___72.950کیلو... 1400/09/30___73.600❌❌... 1400/10/20___72.200...          1400/10/30__71.750... 1400/11/4___70.600.... 1400/11/20___69.850....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست جونم پس لک بینی دیشب چی؟ اینکه سونو فقط ساک خالی خالی دید چی؟ نا شکر نیستم ولی دلم از خدا خیل ...

لکه بینی ممکنه به خاطر این باشه که هرماه پریود میشدی این دفعه به شکل لکه بینی اومده باشه.....

تا چندهفته دیگه صبر کن اون وقت برو سونو...

عزیزم شرمنده شوهرم شدم یعنی چی...

یه زن که نبايد از افتخاراتش باردار شدن باشه😐😂

امیدت به خدا باشه ایشالله که هرچی خیره پیش بیاددبرات عزیزدلم

باید تلاش کنیم! باید زحمت بکشیم! ببین رسیدن به چیزایی که تو دلته راحت نیست! اینجا هیچکس قرار نیست به دادت برسه و برات کاخ رویاهاتو بسازه! اگه چیزیو با تمام وجودت ميخواي،خودت با دستات به دستش بیار! اینجوری یاد میگیری قدر داشته هاتو بدونی و بیشتر ازشون لذت ببری تلاش کن ادامه بده! زمین بخور بلند شو و دوباره ادامه بده!هربار قوی تر از قبل! هربار راغب تر از قبل این خستگیا می ارزه! چون یه روزی به خاطرش خودتو محکم بغل میکنی، پس تسلیم نشو خوب؟! :) 🫂🫀 اهای من! تو باید انجامش بدی... باید بتونی؛ باید موفق بشی 💛 باید.... ۲ تیر۱۴۰۲ من دارم میااام
2731
اصلا جنینی دیده نشد ساک خالی بود.

عزیزم علت سقط هات چیبود؟

تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

تو اسنستا بزن دکتر نداسالاریه

پیجش میاد برو فیلم ببین خانومه 6 بار سقط کرده تا این یکی به مرحله زایمان رسیده بود 

هدفم این روزا لاغر شدنه.... 1400/08/01___80کیلو....1400/09/09___74.15کیلو...1400/09/24___72.950کیلو... 1400/09/30___73.600❌❌... 1400/10/20___72.200...          1400/10/30__71.750... 1400/11/4___70.600.... 1400/11/20___69.850....
منم لک قهوه ای داشتم همون هفته ها عزیزم و شیاف استفاده میکردم نگران نباش و استراحت کن دو هفته بعد ب ...

قربون دل مهربونت

امیدوارم کردی به خدا از دیشب فقط گریه می کنم

طبیعیه.عزیزم منم سر بچه م همینطور بودم.ان شالله خدا دلتونو شاد کنه

ما چون دو دریچه روبروی هم..آگاه ز هر بگو مگوی هم....هر روز سلام و پرسش و خنده...هر روز قرار روز آینده..اکنون دل من شکسته و خسته اس...چون یکی از این دریچه ها بسته اس...نه مهر فزون نه ماه جادو کرد..نفرین به سفر که هرچه کرد او کرد.....
شوهرم خیلی مرد خوبیه. عاشقانه دوستش دارم. هفت ساله هر کاری تونسته کرده، هر دکتری ،هر خرجی، همه جا . ...

خوش به حال بچت

وقتی بیاد چون بعد از 7 سال درمان اومده چقدر براتون عزیزه

نه مثل من که بیوفتم یه جا بمیرمم مامانم براش مهم نیست😑😑

مواظب خودتون باشید دوستای خوب من؛ خدانگهدار 👋❤
خب زوده عزیز من پنج شش هفته فقط ساک و میبنن  هشت هفته باید بری برای قلب

دکتر با کمال بی انصافی گفت یا سقط شده یا سقط میشه. خواستم ازش سوال بپرسم گفت خانم برو وقت منو نگیر. این که بارداری نیست. هی میگی حامله ام حامله ام . این می افته.

دکترت نفهم بوده..بسپارش به خدا

ما چون دو دریچه روبروی هم..آگاه ز هر بگو مگوی هم....هر روز سلام و پرسش و خنده...هر روز قرار روز آینده..اکنون دل من شکسته و خسته اس...چون یکی از این دریچه ها بسته اس...نه مهر فزون نه ماه جادو کرد..نفرین به سفر که هرچه کرد او کرد.....
قربون دل مهربونت امیدوارم کردی به خدا از دیشب فقط گریه می کنم

گریه نکن عزیزم

تازه دکتر بهم گفت فعلا به کسی نگو که آزمایشت مثبت شده چون امکان پوچ بودنش هست و دل نبند

خدا میدونه اون سه هفته رو چه حالی بودم که‌ وقت سونوی قلب برسه

اکثرا همینجوری میشن چون‌زود میرن سونو و جنین دیده نمیشه، توهم صبرکن شیاف استفاده کن و دو هفته بعد دوباره برو‌سونو تا قلبشو ببینی

دکتر با کمال بی انصافی گفت یا سقط شده یا سقط میشه. خواستم ازش سوال بپرسم گفت خانم برو وقت منو نگیر. ...

عجب دکتر بی شعوری 

فقط بلدن نا امید کنن آدمو من که فقط می‌خوام برا چیزای اضطراری برم پیش دکتر فقط 

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌