2737
2734

لب و چونه و زاویه سازی فک کردم دوشنبه راضیم

ژل زدم

❤لالا لالا به روی شونه ام بخواب بخواب امشب تو ای دخترِ مهتاب لالا لالا گلم ای بهترینم همیشه واسه تو عاشق ترینم لالا لالا میگم بارون نم نم نیفته از چشات قطره شبنم لالا لالا گل سرخم لالایی ناز دخترِ مامان؛ گونه حنایی بخواب دردونه من وقت خواب شدهمه دلخوشی هام نذر چشات شد❤️(ژوانم)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تزریق چربیو من از دوستم که متخصص پوست تو کاناداس پرسیدم اونم گفت کلا خارج از کشور تقاضا برای چربی کمه چون ژل نتایج بهتری میده و پزشکا بیشتر ژل را توصیه میکنن اما ایران چون متریال گرونه برای پزشک چربی خیلی میصرفه

و اینکه نتیجه تزریق ژل شیکتره چون زوایای صورت بهتر درمیاد. 

2728

من خودم نزدم ولی فکنم ژل بهتره اگه واقعا جایش خوب و مطمئن باشه ، آخه میگن اگه چربی بدن باشه بعد بزنی به صورت ، ممکنه بد باشه چون مثلا نواحی چربی شکم فقط برای اون یه تیکست ( نمی‌دونم دقیق چجوری توضیح بدم) بعد وقتی یهو بره تو صورتت و اینا شاید بد باشه

تزریق چربیو من از دوستم که متخصص پوست تو کاناداس پرسیدم اونم گفت کلا خارج از کشور تقاضا برای چربی کم ...

اره منم شنیدم 

یه پزشک زیبایی دقیقا همین حرف شمارو بهم زد 

ولی من چون میخام صورتم طبیعی پر شه، بازم نمیدونم چربی بزام خوبه یا ژل

من خودم نزدم ولی فکنم ژل بهتره اگه واقعا جایش خوب و مطمئن باشه ، آخه میگن اگه چربی بدن باشه بعد بزنی ...

افرین منم همین فکرو میکنم 

من میخام صورتم طبیعی پر بشهه

2738
مبارکت باشه خوشگل من  چه مارکی چند سیسی ؟  پر شد صورتت؟

فدات عشقم🌹

مارکش یادم رفته ولی کره ای بود

برای لب نیم سی سی بالا و نیم هم پایین مدل روسی برام تزریق کرد

برای چونه ۲سی سی

برای زاویه سازی صورت هر طرف صورت ۳سی سی 

الان هنوز ورم داره ولی راضیم خداروشکر

❤لالا لالا به روی شونه ام بخواب بخواب امشب تو ای دخترِ مهتاب لالا لالا گلم ای بهترینم همیشه واسه تو عاشق ترینم لالا لالا میگم بارون نم نم نیفته از چشات قطره شبنم لالا لالا گل سرخم لالایی ناز دخترِ مامان؛ گونه حنایی بخواب دردونه من وقت خواب شدهمه دلخوشی هام نذر چشات شد❤️(ژوانم)
اره منم شنیدم  یه پزشک زیبایی دقیقا همین حرف شمارو بهم زد  ولی من چون میخام صورتم طبیعی ...

من خودم ژل زدم لب و چانه و گونه و خط خنده و خیلی راضیم طبیعیم شده بازم صورتهارو ببین اکثر هنرپیشه ها مثل افسانه بایگان و شقایق فراهانی و ... چربی زدن بنظر من جالب نشدن

من خودم ژل زدم لب و چانه و گونه و خط خنده و خیلی راضیم طبیعیم شده بازم صورتهارو ببین اکثر هنرپیشه ها ...

مبارکت باشه کار خوبی کردی 

چقدر شد هزینه هاش ؟ مارکش چی بود منم بزنم

2706