2733
2734
عنوان

بنظرتون مشکل داره یا حلاله؟

250 بازدید | 32 پست

پکیج های آموزشی یا روانشناسی رو مشترکی بخریم و هزینه ش رو نصف کنیم. 

مثلا یدونه بخریم و هزینه ی پکیج رو دانگی بدیم و دونفرمون استفاده کنیم

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم این کارو کردم 😁 خیلی به حلال حرومش فکر نکردم چون مفتی نگرفتیم که 

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز
2728
2738
عزیزم باید از خود فروشنده بپرسی که راضی هست یا نه

دکترشیری

نمیشه دایرکت بدم و از خودش بپرسم. خودم باید به نتیجه برسم از لحاظ شرعی درسته یا نه

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃
میتونید سر کلاس حضوری هم دو نفری دونگی شهریه بدید و دو نفری برید سر کلاس؟ معلومه که ایراد داره

اینا بصورت فایل صوتی و پی دی اف ارسال میشن. یعنی اگه یه نفر خرید فقط و فقط خودش اجازه داره استفاده کنه؟ من و یک نفر دیگه تصمیم گرفتیم مشترکی بخریم چون قیمتش بالاست

چرا نمیشه؟

نمیدونم

روم نمیشه

یه سرچ کن دکتر شیری کلاهبردار...

دخترگرانبها رو توی همین سایت میشناسی؟

خیلی ازش تعریف میکرد و راضی بود 

منم به توصیه های دخترگرانبها اعتماد دارم

چطور مگه؟ چرا میگی کلاهبرداره

2706