2733
2739
عنوان

فوری،نحوه برخورد

142 بازدید | 14 پست

شوهرم روز تولدم یادش رفته بود فرداش رفته بود مغتزه ها باز نبودن طبق گفته خودش

پول آورد با شیرینی

راستش منم ناراحت شدم

پول چند روزی روی میز میز

چند روز بعد به خاطر مسائل دیگه ماومدم تونه بابام اینا الامپن میخوام برگردم

اونم پول رو پاره کرده ریخته رو میز

بنظرتون الان چه عکس العملی نشون بدم وقتی اومد خونه؟

چیکار کنم میسوزه  

عزیزم میترسم زمانی به اینهمه انتظار پایان بدهی که دیگه رمق و شور شوقی  برای منو بابایی نمونده باشه..  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب پولوداددیگه باید ورش میداشتی همینکه زحمت کشیده خیلی ارزشمنده

آخه من هی گفته بودم حاضرم یه چیز ۱۰تومنی بخرن برام ولی صد برلبر اون پول کادو ندی

عزیزم میترسم زمانی به اینهمه انتظار پایان بدهی که دیگه رمق و شور شوقی  برای منو بابایی نمونده باشه..  
2728
چند تومن بود

خیلی زیاد نبود

ولی کنارش چیپس اینا خریده بود چون من خیلی خوشم میاد

آخه من هی گفته بودم حاضرم یه چیز ۱۰تومنی بخرن برام ولی صد برلبر اون پول کادو ندی

ببین خیلی شوهرا هستم اصلاتولد واین حرفابراشون معنی نداره وحتی تبریکم نمیگن حالایه بارنشده سخت نگیربه نظرم نیمه ی پرلیوانوببین اینکه بعدسه روزبازم خودشونزده کوچه علی چپ ورفته شیرینی گرفته وپول داده خیلی مهمه

2738
بابا توچه آدم پر توقع و کینه‌ای هستی حالا این دفعه میبخشیدیش دفعه بعد برات کادو میخرید

آخه عزیزم من مناسبتها و مخصوصا برا تولدش واقعا سنگ تموم میزارم چند روز دنبال کادو و تزیین اینام 

اینجوری حس کردم فقط منو از سرش میخواست باز کنه

احساس میکنم پوله کم بوده وبیشترازاین ناراحت شدی 

نه بابا 

قبل اینکه پاکت رو باز کنم بهم ریختم حتی فقط زیر لب گفتم ممنون

نه بابا  قبل اینکه پاکت رو باز کنم بهم ریختم حتی فقط زیر لب گفتم ممنون

باتوجه به اینکه براش سنگ تمومذاشتی حق بهت میدم ولی نوهم ازاین به بعدمث خودش باش ساده ومختصر

سوال دیگه وسع مالی شوهرت چطوره؟؟

باتوجه به اینکه براش سنگ تمومذاشتی حق بهت میدم ولی نوهم ازاین به بعدمث خودش باش ساده ومختصر سوال دی ...

آره این تصمیپ گرفتم که ساده بگیرم براشولی مطمئنم بازم پیخوام سنگ تموم بزارم

متوسط

2706