2737
2734
عنوان

جوابــ چالش حرف ناشناسم😙😙😙💕

178 بازدید | 21 پست

خییلی

بفرمایید دم در بده

@ماه_بانو333    

فداات💕💋

❤Me too(کیستی؟)😁

کوفت و زهر مار ترکیبی،،جای همتون خالی😁💕 (سیب زمینی سرخ کرده🙈😂)

به من؟🙈

آها ب عشقت...اوکی اوکی😂😂

درد و بلام بخوره تو سر هرکی گزارشم میزنه⛔⛔⛔          لایکمم نکنید،،خودم میدونم نظراتم درست و دلنشینه،،لایک لازم نی😒
نصفشو اگه بزارم ترکیدم😂 اره مجردم😀💕

اووو😍😂

Stayc.shop لطفا فالوم کنید خیلی بهش نیاز دارم🥺🙏❤پیجم لوازم آرایشه با قیمت خیلی کم😌هر کی فالو کرد بگه براش دعا میکنم و صلوات میفرستم💕کاربریم دست ۲ نفره برای همین تاپیک تاپیک نظرات فرق داره 😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ دل و جرئتی داری اسی

اومدیمو فحش دادن

فحشم دادن بهت؟

ادم میشناسم وقتی میره عروسی مهمونی تولد اینا ،اگه بعدش یه بلایی سرش نیاد یعنی چشم نخورده،و اگه چشم نخورده باشه به این باور میرسه که به اندازه کافی زیبا نبوده😢
2728

هلو مستر

با شخصیت من؟

اوکی،دمتگرم😁

ولی ی خورده تعریف از خودت کردی ک مشکلی نیس😂

درد و بلام بخوره تو سر هرکی گزارشم میزنه⛔⛔⛔          لایکمم نکنید،،خودم میدونم نظراتم درست و دلنشینه،،لایک لازم نی😒
چ دل و جرئتی داری اسی اومدیمو فحش دادن فحشم دادن بهت؟

زییااااد😂😂

چه جوریه؟من زیاد دیدم  میشه توضیح بدین

چالش دیگ

لینکتو بزا دری وری میگن،،حس خوب میدن،،فحش میدن و....😂

2738
هلو مستر با شخصیت من؟ اوکی،دمتگرم😁 ولی ی خورده تعریف از خودت کردی ک مشکلی نیس😂

چه حالی داشته اینهمه نوشته😐

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
تو که گذاشتی رمزشو بده خودمونم بخونیم دیگه😂

اونجا عجایب شهره هاا😁😂😂

چه حالی داشته اینهمه نوشته😐

😁😂خوندنشم حال میخاد

😁😂خوندنشم حال میخاد

😂دیقا

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
2706