2737
2739

بچه هادکتربهم شیاف داد بعدمن دوروز که شبااستفاده میکنم نمیشه تااخربره صبح میرم دست به اب میریزه.رفتم اینوگرفنم برای کرم بود میش بااین استفاده کنم.البته دکترهم شیاف داد هم قرص واژینال بااین میشه بزارم تااخربره!؟؟

‌ هرچیزي‌بایدسرجاي‌خودش‌باشه‌مثل‌تو،توبغل‌من.🫀 ‌️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه باردار نیستی  تا تهش بره اگه بارداری تا نصفش روشم بخواب یه کم میره بالا یه ذره چندشه من تو تمام دوتا بارداریم به خاطر عفونت استفاده میکردم 

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲    .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم😘   دوستان گرامی همه باهم هوای  آب رو داشته باشیم 
ببین طبیعیه خب ک میریزه،همونکه از شب تا صبح بمونه داخل درمانشوانجام میده صبح اضافش می‌ریزه بیرون،یوق ...

اخه به مامانم گفتم گفت نبایدبریزه منم رفتم گرفتم همین یدونه شیاف مونده بعدش باید ازقرص واژینال استفاده کنم اونم تااخربایدبره!؟

2738
اگه باردار نیستی  تا تهش بره اگه بارداری تا نصفش روشم بخواب یه کم میره بالا یه ذره چندشه من تو ...

باردارنیستم حس میکنم تاته نمیره شماقرص واژینال استفاده کردی اونم بایدتاته بره!؟؟

باردارنیستم حس میکنم تاته نمیره شماقرص واژینال استفاده کردی اونم بایدتاته بره!؟؟

تا ته ته که نمیره همین که بره داخل کارشو انجام میده شما عجله نکن تا جایی که میشه بفرست داخل بدنت .بله من قرصم گذاشتم اشکال نداره دستت راه می افته

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲    .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم😘   دوستان گرامی همه باهم هوای  آب رو داشته باشیم 
تا ته ته که نمیره همین که بره داخل کارشو انجام میده شما عجله نکن تا جایی که میشه بفرست داخل بدنت .بل ...

باهمینی که گرفتم میشه برای اپلیکاتورکرم بودش خریدم  میتونم ازش استفاده کنم برای شیاف وقرصم؟؟

برای قرص سرش بزرگتره برای من اینطور بود میخواین از داروخانه بپرسید

یعنی چی

سر اپلیکاتور مخصوص قرص پهن تره حالا شاید به قرصهای شما بخوره من دوسال پیش استفاده میکردم 

2706