2737
2734
عنوان

کسی تا حالا با نون بربری پیتزا درسته کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 768 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدا؟ اخه شنیدم با نون ببری درست میکنن

چه کاریه خود نون بربری رو بخر مواد رو روش بچین پنیر هم بریز بذار تو فر:)))

نمیدونم تا حالا با خمیر بربری امتحان نکردم

بهتره نون آماده پیتزا بخری

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
اره من با خمیر نون بربری زیاد درست کردم خوب میشه یکم ممکنه تهش سفت شه ک اگر تو فر کنارش یه لیوان ...

عزیزم چن سانت باشه خوبه؟

خدایا این بیشتر از اون چیزی بودکه براش دعا کرده بودم، شکرت❣️💖❣️💖❣️💖
2731
جدا؟ اخه شنیدم با نون ببری درست میکنن

خمیرش سریع بادمیکنه خیلی نازک درست کن چون خمیرمیشه وسطش 

من که خوشم نیومداصلا 

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖

با خمیر جادویی درست کن عالی میشه 

به نام خداوند بخشاینده بخشایشگر مهربان💖 شکر و سپاس مخصوص خداوندیست که پروردگار جهانیان است💖 مهربان تر ین مهربانان است 💖مالک روز جزاست💖 تنها تو را می پرستیم و تنها از تو یاری می‌جوییم💖 ما را به راه راست هدایت فرما💖 راه کسانی که به آنها نعمت داده‌ای و نه کسانی که بر آنها خشم گرفته ای و نه گمراهان💖 
2738
عزیزم چن سانت باشه خوبه؟

۰.۵ سانت خوبه

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱