2737
2739

چرا به نظرم یجوری میاد، نمیتونم بخورمش، چرا آخه؟ بایک خیلی زخیم باشه؟ یا نازک باشه؟ 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حتما اونی که درست کرده بلد نبوده وگرنه اگر آشپز باشه ته چین اش بوی زخم نمیده.

چیکار کنیم بو نده؟ راهی هست؟ من از شکلش خیلی خوشم میاد، 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍
2738

اولا که فقط باید از زرده استفاده کنید تا ته چین لطیف شه ،بعد زعفرون غلیظ و مستقیم به زرده  اضافه کنید و هم بزنید،تا بوی زخم و‌بگیره.میشه یک نوک سوزن وانیل زد من یکبار امتحان کردم یا خیلی کم گلاب (من خودم نمیزنم گلاب).ولی همون زعفرون بوی زخم و میبره.

به نوع تخم مرغ و تعدادی که میزنید هم بستگی داره.بعضی تخمها خیلی بو میدن.

تخم مرغهای ارگانیک خیلی بهترن.

منم دوس ندارم..بو تخمرغش حال به همزنه

اگر میخوای بو تخم مرغ نده فقط زرده تخم مرغ رو بزن یه کمم وانیل بزن توش اصلا بو نمیده 

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز

به یکی دیگه گفتم فقط زرده بزن یه کوچولو تو زرده وانیل بزن

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز

من اصلن تخم مرغ و ماست و این چیزا نمی زنم

فقط گوشتو رو یه لایه برنج می چینم

همین

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره.