2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ینی فک میکنی بکارت چیزیه ک با ورود چیزی پاره شه عزیزم مقاله های علمی رو بخون بکارتی وجود نداره اون ...

خیلی تحقیق کردم و خریدم ولی هر بار امتحان میکنم نمیتونم بذارم فک کنم از بس ترسوندنمون بدنم منقبض میشه واسه همین نمیتونم اصن بالا نمیره

2728
خیلی تحقیق کردم و خریدم ولی هر بار امتحان میکنم نمیتونم بذارم فک کنم از بس ترسوندنمون بدنم منقبض میش ...

اره خب،ی چیزایی رفته تو ذهن ک درست نمیشه

صبر کن ازدواج ک کردی بذار

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2738
دردش از چی بیشتره

دردش رو بیشتر میکنہ منظورم اینہ

از معمولی ھا فرار کنید😁😈.                                                                                                                                    من یہ آدمی ھستم کہ اگر بہ خدام توھین کنی بیشتر دعات میکنم تا معجزہ رو ببینی آرہ عزیزم😉.                                                                                                         توی ھفت زندگی مال منی... 😘