2733
2739

یکی مدلی که نشاسته ذرت میریزن 

یکی هم مدلی که پودر ژلاتین 

کدومش بهتره؟

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مامان درست کرد هیچ کدوم رو نریخت ولی عالی شد مثل بیرونیا شد

مامانتون تو فویل پیچیدن ؟

من نشاسته و ذرت درست کردم یبار طعمش خوب شدولی بااینکه با نایلون رولش کردم وا رفت 

شاید خوب میکس نکردی چن دیقه ای باید تو غذاساز خوب بچزخه تا کشدار بشه

2738
جفتش مزه ی بیرون نمیشه 

شوهر من نمی خره بچه هام خیلی دوس دارن یدفه براشون سوسیس درست کردم حالا پسرم میگه کالباس میخوام

آره چون من دستی میکس کردم    

همونه یا بریز غذاساز یا چرخ گوشت یا گوشت کوب برقی 

آموزش ش الان از مامی بپرس بهمون بگو عزیزم

سینه مرغ رو دوبار چرخ مبکنی ؛سیر رنده شده قارچ و هویج رو خورد میکنی نمک و فلفل و ادیه جات با هم خوب مخلوط میکنی بعد وسط یه پلاستیک رول میکنی و قشنگگگ محکم میپیچی و گره میزنی بعد بخار پزش میکنی بافتشم عالی میشه اصلا هم وا نمیره

من تو بدترین روزای زندگیم هم وانمود کردم چیزیم نیست!!!با من از قوی بودن حرف نزن...🌿
2706