2737
2739

در مورد جن ، روح ، یا هرچیزی که بنظرتون ترسناکه

واقعا فکر کردی وقتی نصیحتم میکنی دارم به حرفات گوش میدم؟ نه فقط منتظرم تموم شه تا همون کار غلطو ادامه بدم:). بعضی وقتا به جای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنی و تعجب میکنی که این حجم وسیعِ بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده!. -entj-

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برم پفیلا بیارم

Stayc.shop لطفا فالوم کنید خیلی بهش نیاز دارم🥺🙏❤پیجم لوازم آرایشه با قیمت خیلی کم😌هر کی فالو کرد بگه براش دعا میکنم و صلوات میفرستم💕کاربریم دست ۲ نفره برای همین تاپیک تاپیک نظرات فرق داره 😁
2738

همین بعد از ناهار که خوابیدم برای اولین بار خواب دیدم شوهرم اومده پیویم داره از یه دختر تعریف میکنه به حدی تو خواب اعصابم بهم ریخت که طفلی رو بیدار کردم سرش غر زدم 🤕😂🤦 از تاثیرات نی نی سایته 

برای خودمون اتفاق افتاده باشه؟؟

نه فقد خودتون

هرچی که شنیدن بگین

واقعا فکر کردی وقتی نصیحتم میکنی دارم به حرفات گوش میدم؟ نه فقط منتظرم تموم شه تا همون کار غلطو ادامه بدم:). بعضی وقتا به جای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنی و تعجب میکنی که این حجم وسیعِ بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده!. -entj-
خدا خیرت بده الاننننننن این تاپیک باید ساعت یک شب زده بشه الان از چی بگیم که بترسیم

واااییی نه اگه شب باشه من سکته میکنم😭😂

یه مدت یکی صبا بیدارم میکرد دیونه شده بودم، جلوم و ایمیستاد انقد جیغ میکشیدم میرفتم زیر پتو

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿
والا من یسری جایی خوندم گربه های سیاه جن هستن. روزی به طور اتفاقی  به یه گربه سیاه  سلام ...

منم یه مدت بچه بودم گیر داده بودم به یه گربه سیاه میخواستم باهاش دوست بشم بهش غذا میدادم الان که یادم میوفته میترسم

2706