2733
2739

چیکار کنم از دلش در بیارم؟پشیمونم 

دو سال پیش رفتم خونه باباش نشستم مستاجری یعنی خودش بهم گفت بیا مامانش یه آدم خیلی حساس بود رو سرو صدا منم با شوهرم دعوامون شد و صدامون بیرون رفته بود خونه هم خیلی قدیمی شیرآلات قدیمی و خیلی کوچیک بدون پارکینگ و انباری حتی منم درد مجبوری رفتم 

بعدم بچه دار شدیم 

حالا امسال بهم گفتن بلند شو و همین دوستم مشتری آورد خونه رو نشون داد منم هر چی گفتم شرایطشو ندارن بلند شم گوش نکردن بهم برخورد دوستم مشتری آورده 

منم بهش پیام دادم به خاطر کرونا خالی نمیکنم و از این حرفا اونم گفت چقدر گستاخی راستش شوهرمم تحریکم می‌کرد میگفت این دوستت دوست نیست قدیشو بزن 

اما خیلی ساله باهمیم حالا دیشب دوستم بهم گفت دیگه باهات کاری ندارم منم بهش پیام دادم گفتم میدونم عصبی بودم اشتباه کردم معذرت میخوام اما ج نداد

چیکار کنم از دلش در بیاد؟ 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 

چون سرصدا دادین میخاد بیرون کنه؟

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
2706