2737
2734

دوستان در اکو ذکر شده انوریسم سپتوم IAS

یعنی چی؟ درمانش جیه

همراهش تارسایی دریچه میترال ریوی تریکوسپید mvp-tvp خفیف گزارش شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم چون خفیفه درمان تهاجمی نمیخواد تا جایی که میدونم، درمان دارویی و پیگیری لازم داره  چرا ا ...

سلام عزیزم فقط گفت فعلا جراحی نمیخواد اصلا توضیحی نداد

ولی بتظرت هر شیش ماه یبار تا یکسال یبار باید چک بشه با اکو؟؟ دارو بتابلاکر داده

و ایتکه وقتی میکه انوریسم سپتوم IASیعنی چی

سلام عزیزم فقط گفت فعلا جراحی نمیخواد اصلا توضیحی نداد ولی بتظرت هر شیش ماه یبار تا یکسال یبار باید ...

Interatrial septal aneurysm یه نقص ماذرزادیه که دیواره ی بین دهلیز راست و چپ یه قسمتیش بیش از حد حرکت داره

درمانشم در حد اطلاعات من همینه

نگران نباش عزیزم😘

Interatrial septal aneurysm یه نقص ماذرزادیه که دیواره ی بین دهلیز راست و چپ یه قسمتیش بیش از حد حرک ...

گلم خیلی لطف کردی انشالله همیشه سلامت باشی یعنی فقط معاینه مرتب و اکو میخواد

بعد ال کارنتین هم داده مگه موثره؟ برای نارسایی ها؟

2738
گلم خیلی لطف کردی انشالله همیشه سلامت باشی یعنی فقط معاینه مرتب و اکو میخواد بعد ال کارنتین هم داده ...

اره همینهایی که براتون تجویز کرده انتخاب خوبین،توی چک اپ های بعدی مرتب پیگیری میکنه که اوضاعتون پایدار باشه

ال کارنتین برای بیماری های قلبی خیلی مفیده، مطالعات نشون داده که از اریتمی های قلبی و اسیب سلولهای عصلانی قلب پیشگیری میکنه

سلامت باشی گلم❤️

اره همینهایی که براتون تجویز کرده انتخاب خوبین،توی چک اپ های بعدی مرتب پیگیری میکنه که اوضاعتون پاید ...

فدات عزیزم اره ویال خوراکی ال کارنتین داده

ولی تست ورزشمم منفی بود ولی ضربانم به هدف نرسید

این بخاطر همین نقص هاست؟با اینکه لاغرم هر روز پیاده روی دارم

فدات عزیزم اره ویال خوراکی ال کارنتین داده ولی تست ورزشمم منفی بود ولی ضربانم به هدف نرسید این بخا ...

چی شد که تست رو متوقف کرد؟ درد قفسه سینه و تنگی نفس و...داشتین؟

تا جایی که میدونم اگه ضربان به هدف نرسه تست رو مجددا تکرار میکنن ،ازتون نخواسته مجددا تکرار کنین؟ 

چی شد که تست رو متوقف کرد؟ درد قفسه سینه و تنگی نفس و...داشتین؟ تا جایی که میدونم اگه ضربان به هدف ...

جرا جرا دوبار تکرار کرد به هدف نرسید نه من درد نداشتم علامت نداشتم

فشارم فقط رو مونیتور ۱۵بود

2706