2737
2734
عنوان

بچه ها راهنمایی کنید🥺🥺🥺❤

70 بازدید | 8 پست

از صبح که وایستادم پای ظرفشویی و ظرف شستم،حدودا۴۰ دیقه طول کشید،بعد ک ظرفا تموم شد و نشستم یک درد بدی زیر دلم سمت چپ گرفته؟خطرناکه؟تالگنم  و بالای شکمم میکشه دردش...

ماه ۴بارداری هستم...

نگرانم 

تا همسرم بیاد اگر خوب نشد برم دکتر

💜💙زندگی من!سوسوی امید در من!روشنی من!من می توانم هرکاری انجام دهم!  بله هرکاری!فقط برای تو 👈🏻دخترم💙💚

چرا انقد واستاااادی 

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
چرا انقد واستاااادی 

اشتباه کردم مامانم مهمون داشت دست تنها بود خواستم کمک کنم .ولی بعدش درد بدی اومد سراغم😔

💜💙زندگی من!سوسوی امید در من!روشنی من!من می توانم هرکاری انجام دهم!  بله هرکاری!فقط برای تو 👈🏻دخترم💙💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اشتباه کردم مامانم مهمون داشت دست تنها بود خواستم کمک کنم .ولی بعدش درد بدی اومد سراغم😔

کاش صندلی چیزی میزاشتی 

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
2728
اره واقعا😪

حالا بخواب استراحت کن شاید بهتر شدی

حالا بخواب استراحت کن شاید بهتر شدی

از بعد ناهار دیگ دراز کشیدم پتو کشیدم رو خودم تاثیری نکرده بازم تحمل میکنم تا شوهرم بیاد دیدم آروم نشد میرم دکتر.میترسم خطرناک باشه.

از بعد ناهار دیگ دراز کشیدم پتو کشیدم رو خودم تاثیری نکرده بازم تحمل میکنم تا شوهرم بیاد دیدم آروم ن ...

انشااله ک چیزی نیس

2738