2737
2734
عنوان

مدرسه

192 بازدید | 24 پست

بنظرتون شنبه دخترمو یک ساعت بفرستم مدرسه،خطرناکه،تعداد ده نفرن.دخترم ذوق داره کلاس اولیه.ولی من نمیدونم درسته بفرستم یا نه.شما بودید میفرستادید؟

این نیز بگذرد.

آره اگه من بودم از خدام بود😂

حضوری خیلی بهتره و بهتر هم یاد میگیره

واقعا فکر کردی وقتی نصیحتم میکنی دارم به حرفات گوش میدم؟ نه فقط منتظرم تموم شه تا همون کار غلطو ادامه بدم:). بعضی وقتا به جای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنی و تعجب میکنی که این حجم وسیعِ بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده!. -entj-

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه اختیاری باشه نفرست چون بچه عا رعایت نمیکنن

💕🌱برای‌سلامتی‌آقاامام‌زمان(عج)صلوات‌بفرستین🌱💕.                                                                                                                 ❤یارب تنها نظرت باشد پایان رنج هایم❤
2738

وقتی که دانش آموزان واکسن نشدن این چ کاریه اخه،

اون بچه اس هنوز ، شما خودت باید نفرستید گلم

چقدر سختـ استـ همرنگـ جماعتـ⁦👥ــ شدنـ ، وقتی کهـ جماعتـ خودش از هزار رنگ است ...                                                                  حلال تون نمی کنم اگه توی تاپیکای عکس و دعوا تکم نکنید😁😌🥺

چون بزرگتراواکسن زدن زجیره انتقال ویروس قطع میشه واین ویروس منحوس تموم میشه بزار دخترت بره مدرسه و لذت ببره

توکل و توسل برام معجزه کرده ...خدایا شکرت بخاطر همه چی عاشقتم پروردگار مهربونم
2706