2737
2734
عنوان

چرا وقتی اسمش میاد اینطوری میشم؟

256 بازدید | 26 پست

اع۱ابم خورده از دست خودم

۱سال و نیم گذشت

باورتون میشه امروز اسمش و شنیدم جووووری قلبم ضربان میزد مقنعه م بالا پایین میپرید🤦🏽‍♀️

عرق کرده بودم یخ زدم

کی قرار تموم شع پس🤦🏽‍♀️

من نمیدونم چه پزی داره نسخیتون،اگه شیکه ماهم بشیم با جماعت هپلی جور😉کارمندین شما،چندین شما!؟واس یه ذره احترام سمین شما،اب قندین شما،مردین شما!؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
یه بار برو بهش بگو تمومش کن بره

تموم شد

من نمیدونم چه پزی داره نسخیتون،اگه شیکه ماهم بشیم با جماعت هپلی جور😉کارمندین شما،چندین شما!؟واس یه ذره احترام سمین شما،اب قندین شما،مردین شما!؟
2738
وقتی یکی جاش بیاد 

اشتباه ترین کار تو عمرم همین بود

اومد یکی و وضعم بدتر شد

حالا من از کسی خیلی بدم بیاد وقتی اسمشو میشنوم یا بهش فکر میکنم قلبم از شدت عصبانیت تند میزنه دست وپ ...

منم والا نمیدونم حسم نفرته یا عشق

مرزشون خیلی کمه

فراموش نمیشه .. کمرنگ میشه

ینی اونم اسم من بیاد اینطوری میشه؟

2706