2737
2734
عنوان

من دیگه خسته شدم😧😧😧

| مشاهده متن کامل بحث + 361 بازدید | 22 پست

شاید باید روش زندگیت یا حتی بعضی از آدمای زندگیت رو تغییر بدی ...سعی کن هرروز چیزایی رو تجربه کنی که تو رو تبدیل به یه آدم بهتر و خوبتر کنه اینجوری زندگی برات قشنگ تر میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عاشق کسی شدم ولم کرد رفت 

اونی که رفته حتما آدم زندگی تو نبوده یا تو رو انقدر که لیاقتش رو داری دوست نداره.یه روزی میرسه خداروشکر میکنی که رفته

مطمئن باش توی این۷میلیارد آدم یکی هست که اونقدر که لیاقتش رو داری دوستت داره باهمه ی بد و خوبت

2731
عاشق کسی شدم ولم کرد رفت  

امیدوارم این روزای سخت برات تموم بشه 

با مشکلات کنار بیا نذار از پا درت بیارن. هر روز با امید به فردا زندگی کن 

هر روز به روز تازست. با یه داستان جدید. 

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 
امیدوارم این روزای سخت برات تموم بشه  با مشکلات کنار بیا نذار از پا درت بیارن. هر روز با امید ...

واقعا ممنونم از دلداریهاتون مرسی

goftino.com/c/Xprpt9   ♕ ಥ‿ಥ ♕      
واقعا ممنونم از دلداریهاتون مرسی

إن شا ء الله روزای خوبی در انتظارت باشه

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 

از دیگران توقع بی جا نداشته باش عزیزم تا بی رحم نباشند. 

عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت
2738