2733
2739

اصلا تاثیر داره؟

چجوری استفاده کنم ازش؟

کاربر چشمکی سابقم کاربری مال منو ینفر دیگه بود هردو ترکوندیم و جدا گونه کاربری ساختیم🤞🤞  به مامانم گفتم لاقل هفتاد هشتاد درصد خوشگلی جهان متعلق به توعه  خندید  شد .صد درصد  اقااایون تو تاپیک های خصوصی شرکت نکنید😠😠😠                       لطفا برا قبول شدنم تو کنکور۴۰۱ یه صلوات بفرستید🧡❤   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
موقع ثبت نام کنکور باید وارد کنی

عزیزم خبر داری چقدر تاثیر  داره چند درصد؟ 

کاربر چشمکی سابقم کاربری مال منو ینفر دیگه بود هردو ترکوندیم و جدا گونه کاربری ساختیم🤞🤞  به مامانم گفتم لاقل هفتاد هشتاد درصد خوشگلی جهان متعلق به توعه  خندید  شد .صد درصد  اقااایون تو تاپیک های خصوصی شرکت نکنید😠😠😠                       لطفا برا قبول شدنم تو کنکور۴۰۱ یه صلوات بفرستید🧡❤   
2738

مثلا اگه کارت باشه چه فرقی میکنه؟ کنکور

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊
حتی دانشگا ازاد هم براتون سه سال رایگانه

😶🥲

سالها دل طلب جام‌جم از ما میکرد وان چه خود داشت ز بیگانه تمنا میکرد🌱                                                                        الهی برسد از جانب خدا : مصلحت هایی که آرزویت بود 💚
2706