2737
2739
عنوان

صبحانه نوزاد ۹ماهه

3795 بازدید | 16 پست

سلام مامانا دخترم جدیدا سرلاک نمیخوره صبحانه که دکتر براش تجویز کرده بود
من براش ۲تا بیسکوییت مادر و نصف موز و ۱قاشق سرلاک توی شیرخشک مخلوط کردم خوشش اومد خورد
همین خوبه به عنوان صبحانش؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره خوبه 

ولی به جز این چیزای دیگه هم بهش بده چون بچه ها از غذای تکراری زده میشن

باید تلاش کنیم! باید زحمت بکشیم! ببین رسیدن به چیزایی که تو دلته راحت نیست! اینجا هیچکس قرار نیست به دادت برسه و برات کاخ رویاهاتو بسازه! اگه چیزیو با تمام وجودت ميخواي،خودت با دستات به دستش بیار! اینجوری یاد میگیری قدر داشته هاتو بدونی و بیشتر ازشون لذت ببری تلاش کن ادامه بده! زمین بخور بلند شو و دوباره ادامه بده!هربار قوی تر از قبل! هربار راغب تر از قبل این خستگیا می ارزه! چون یه روزی به خاطرش خودتو محکم بغل میکنی، پس تسلیم نشو خوب؟! :) 🫂🫀 اهای من! تو باید انجامش بدی... باید بتونی؛ باید موفق بشی 💛 باید.... ۲ تیر۱۴۰۲ من دارم میااام
2731
2738

بچه ها از ۶ ماهگی بابد بهشون غذای کمکی بدبن... سرلاک و ی ذره ببسکویت که انرژی نداره... 

تازه من ۹ ماهگی واسش کته هم درس میکردم واسه ناهار😌 

پای مرغ بخربن بشورین و بریزین تو آب و رو شعله کم، تقریبا ی ۱۲ یاعت که پخت از صافی رد کنین بریزین تو قالب یخ ابنطوری وعده وعده کنین... هر سری که میخوابن واسش سوپ درس کتین ی قالب بندازین تو غذاش واسه پاها و استخوناشون خوبه...

زرده تحم مرغ با ماست سوپ سبزیجات انواع سوپ پوره سیب زمینی فرنی شیر برنج

دختر من ۱۰ماهشه پوره سیب زمینی و تخم مرغ آب پز نمیخوره همین که بهش بدم استفراغ میکنه چیکار کنم تخم مرغ براش واجبه 

خَِدَِاَِوَِنَِدَِاَِتَِوَِ پَِنَِاَِهَِ لَِحَِضَِهَِ هَِاَِمَِیَِ❤️.                         شوهرم وسه تا بچه هام معنی زندگی منن❤️❤️❤️❤️
دختر من ۱۰ماهشه پوره سیب زمینی و تخم مرغ آب پز نمیخوره همین که بهش بدم استفراغ میکنه چیکار کنم تخم م ...

شاید سفیده دوس داره...دخترمنم گهگاهی زرده میخورد بیشتر سفیده اشو مبخورد... اصا به ها رو وادار نکنین غذای خاصی بخورن...بدنشون هرچی نیاز داشته باشه میخوره...تو غذای کودک ادویه و نمک تریزین...شکدم اصا استفاده نکنین ذائقه اش با شوری و شیرینی عادت میکنه تو بزرگیالی یا فشار خون میگیرن یا دیابت..

شاید سفیده دوس داره...دخترمنم گهگاهی زرده میخورد بیشتر سفیده اشو مبخورد... اصا به ها رو وادار نکنین ...

سفیده هم دوست نداره منم دیگه بزور نمیدم شیر برنج و کته وسرلاک و آش سوپ میدم بهش 

خَِدَِاَِوَِنَِدَِاَِتَِوَِ پَِنَِاَِهَِ لَِحَِضَِهَِ هَِاَِمَِیَِ❤️.                         شوهرم وسه تا بچه هام معنی زندگی منن❤️❤️❤️❤️
شاید سفیده دوس داره...دخترمنم گهگاهی زرده میخورد بیشتر سفیده اشو مبخورد... اصا به ها رو وادار نکنین ...

بچه ها رو وادار نکنین غذای خاصیو حتما بخورن...

شکرم نریزین تو غذا

اگه تخم بلدرچین دوس داره بهش بدین...البته خخم بلدرچین خیلی میزان موادغذاییش بیشتره و ممکنه حساسیت بده برای شروع نصف زرده ی تخم مرغ بلدرچین کافیه... هرچند کوچیکه ولی کافیه...من اینارو میدادم... اگه دوس دارین یا حساسیت غذایی خاصی خودتون یا همسرتون ندارین بهش بدین

2706