2737
2739
عنوان

دانش آموزا و دانشجوها بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 32 پست
اره  منم خیلی استرس دارم وسواس فکریم دارم واسن دعا کن بتونم جلوشو بگیرم😢😢

شرط اول موفقیت اینه ک ب اعصابت مسلط باشی دوم اینکه اگه با حرفای مشاورا استرست زیاد میشه خودت دررس بخون زیر نظر مشاور نباش و تکستای اینستا و تلگرامو ک از طرف مشاورای کنکورین هم نخون اینطوری استرست کم میشه

میدونی  میدونما ولی استرس دارم نمیتونم تمرکز کنم  همش فک میکنم کنکور غوله میخواد منو بخو ...

انگار وسواس فکری داری 

ولی اگر با برنامه ریزی و درست درس بخونی ساده تر از اون چیزی که فکر میکنی از پسش برمیای

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نمیتونم استرس میگیرم میدونی تا یه مشاور میبینم همش فک میکنم باید ب حرفش گوش بدم  بعضی وقتا خو ...

نه دانش آموز م نه دانشجو 

اما بعنوان کسی که وسواس فکری داره ،این حالتت و درک میکنم 

کلا منم خیلی درگیری ها و افکار پیچیده و خاصی دارم اکثرا ...البته درونی و با خودم

نه دانش آموز م نه دانشجو  اما بعنوان کسی که وسواس فکری داره ،این حالتت و درک میکنم  کلا ...

منم همینم بخدا

دقیقا عین همینی ک میگی پیچیده و درگیرم با خودم

ب کسی آزار نمیرسونم ها ولی از درون خودمو آزار میدم

وقتایی ک استرس ندارم وسواس فکری سراغم نمیاد فقط وقتایی ک استرس دارم اینجوری میشم

شرط اول موفقیت اینه ک ب اعصابت مسلط باشی دوم اینکه اگه با حرفای مشاورا استرست زیاد میشه خودت دررس بخ ...

اینسناگرام که اصلا خود سمه

دیگ طرفش نمیرم 

مشاورا فقط دنبال پولن دیگ نمیفهمن گند میزنن ب اینده ما

انگار وسواس فکری داری  ولی اگر با برنامه ریزی و درست درس بخونی ساده تر از اون چیزی که فکر میکن ...

اره دارم

بعد حساسیت الکی دارم نسبت به کلمه ها حساس میشم هی میخوام بدونم معنیشون چی میشه 

اوووف خیلی بده اصلا

2738

ی بار روشو امتحان میکردم اگ خوب بود و روم جواب میداد تکرارش میگردم اگر نه ولش میکردم

اکثر روشاشون نسخرن و سرعت خوندن ادمو میگیرن

کامنتامو لایک نکنین لطفا🚫🚫🚫 خدایا به خاطر هرچی که دادی،ندادی،میخوای بدی شکرت.🤗 ۲۳ سالمه^.^

هرجوری که باهاش راحت تری درس بخون ، تجربه های هرکس مختص به خودشه

من همیشه باید دراز بکشم تا درس بخونم اونجوری اصلا نمیتونم 😂😂 کسی مثل من هست اصلا؟😑😂

گفتار نیک ، کردار نیک ، پندار نیک 💛🌻👑
ی بار روشو امتحان میکردم اگ خوب بود و روم جواب میداد تکرارش میگردم اگر نه ولش میکردم اکثر روشاشون ن ...

اره قبول دارم

منم میدونم روش هاشون مسخره هست 

ولی مشکل اینه ک من وسواس فکری و اضطراب دارم 

2706