2737
2734

با فکر کردن به عبارت 《اوج ناباوری》 یاد چه کسی یا چه موقعیتی می افتید و یا چه تصویر یا خاطره ای تو ذهنتون زنده می شه ؟ 

معجزه هایی که دلم میخواد اتفاق بیفته

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه معجزه ای می خواهید ؟،

آرزوهایی که دارم براشون تلاش میکنم برآورده بشن

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
چ اتفاقی افتاد ۳۰ روز پیش ؟

چیزی که چندین سال منتظرش بودم و اصلا فک نمیکردم اتفاق بیفته دیگه مستاصل و ناامید شده بودم واقعا خدا معجزه کرد برام

گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است گاهي نگفته قرعه به نامت ميشود
2740

کلی خاطره دارم، آخریش این بود که میخواستم جلسه لیزرم که فول بادیه کنسل کنم چون پول نداشتم، خیلیییییی ناراحت بودم از بی پولی و اینا...رفتم تو هال آب بخورم، بابام کارتشو داد بهم گفت هرچی لازم داری بردار ازش:))))))))))

یکی بود میگفت یازده سال خواهرم بچه دار نمیشد با هزار دوا درمون بچه دار شددخترش یکسالشه کرونا گرفته حالشم خیلی بده عمیقا قلبم شکست 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗