2737
2739
عنوان

چندتا مانتو دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1959 بازدید | 137 پست
دوستان من این مانتو رو خیلی پسند کردم بنظرتون خوشگله بخرم؟ قیمت ۵۸۰تومن

مهم نظر خودته اول و ببینی چی بهت میاد ولی ب نظر من خوشگل نیست ولی شاید تو تن شما عالی جلوه بده

تو با من چه کردی ک نگاهی جز نگاهت بر دلم معنا ندارد..

گرون نیست؟

تاپیک مانکن های زیبا🧡عضو گروه نارنجی🧡وزن اولیه۱۰۸🧡وزن فعلی۹۴🧡هدف اول۸۹🧡هدف دوم۸۴🧡هدف سوم۸۲🧡هدف نهایی ۸۰🧡من میتونم و نهایت تلاشمو میکنم که به هدفم برسم 😍💪💪💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کجاتولیدی دارین؟؟کانال دارین ارزونه😂☹️؟

ما تبریزیم عمده فروشیم 

عمده فروشا خیلی پیج ندارن چون فروششون عمدست مثلا خداقل ۱۲ تا مانتو یکجا باید بهرن 

مانتو های دخترونه و کاپشن...

و‌لی معمولا هر فصل سایز ۳۸ و ۴۰ اضافه میاد که میمونه همونجا یا میدیم به فامیلها 

2728
دمکنی چیه 🥲😶اره پاره کردم چون برام هیچی نمیخریدن

😂😂اینایی که میزارن رو در قابلمه واسه دمی برنج و اینا،

حالا واست خریدن😂

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
2740

با احترام فراوان خیر

اما سلیقه متفاوته اگر مورد پسندتون هست بخرین

منم چند روز پیش یک کیف کوچیک خریدم ۱۵۰چون واقعا چشمم دنبالش بود اگر نمیخریدم دلم باهاش بود اما اندازه ی گوشیه

😶😂
تعدادش از دستم در رفته هیچکدومم استفاده نمیشه چون جایی نمیرم😀دوستم رفت چند روز پیش ۳تا خرید با ۵۰ د ...

من شش هفت تاشونو تو آف خریدم دونه ای ۲۰۰

۳۰۰ به بالاگرونه برام 😂

تاپیک مانکن های زیبا🧡عضو گروه نارنجی🧡وزن اولیه۱۰۸🧡وزن فعلی۹۴🧡هدف اول۸۹🧡هدف دوم۸۴🧡هدف سوم۸۲🧡هدف نهایی ۸۰🧡من میتونم و نهایت تلاشمو میکنم که به هدفم برسم 😍💪💪💪💪
ما تبریزیم عمده فروشیم  عمده فروشا خیلی پیج ندارن چون فروششون عمدست مثلا خداقل ۱۲ تا مانتو یکج ...

۴۶تا۴۸داشتی درخدمتم😂👍

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
چرا اینقدر کم چطوری طاقت میگیری جای حتمان نمیری درسته؟

ن عزیزم زیاد دارم من مانتو خیلی دوس دارم بخرم گفتم اگه بگم اینقد دارم ی عده میان میگن پز زیر پوستی داده😂😂😂😂 من تو لباس بیرون مانتو از همع بیشتر دوس دارم بخرم 

2706