2733
2734
در جامعه برخورد های بد میبینم بخاطر همین زیاد بیرون نمی‌رم. بعضی از دوست نماها رو بخاطر ابراز عقایدم ...

چرا دوست نما؟ این حق رو برای افراد قائل نيستيد که بخوان معاشرین شون از لحاظ عقیده باهاشون هماهنگ باشن ؟!

ای جونم کمپوت چی دوست داری بیارم؟😄

برای زندونی هم کمپوت میبرن؟😅

بله من منطقی تصمیم میگیرم و با احساساتم برای تصمیمی که گرفتم عزاداری میکنم 🙂😕 کتاب، شعر، موزیک و فیلم حالمو خوب میکنن 🌿
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

محیطم رو عوض میکنم...

اگر نتوانم محیطم رو عوض کنم، رنج میکشم ولی مخالف عقیده‌ام عمل نمیکنم.

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2731
ازدواج در سن کم  ادامه تحصیلات  اشتغال  تصمیم گیری و حق انتخاب  خونواد ...

پدر و مادرتون الان از شما راضی هستن ؟ تونستید بهشون ثابت کنید که راه درستی رفتید یا هنوز فکر می کنند اشتباه کردید؟ 

چه واکنش بدی بهتون نشون دادن ؟ چه تهمتی زدند بهتون ؟ 

محیطم رو عوض میکنم... اگر نتوانم محیطم رو عوض کنم، رنج میکشم ولی مخالف عقیده‌ام عمل نمیکنم.

تا حالا به خاطر دست نکشیدن از عقایدتون ، به وقایع خودتون محیط تون رو عوض کردید ؟

چرا دوست نما؟ این حق رو برای افراد قائل نيستيد که بخوان معاشرین شون از لحاظ عقیده باهاشون هماهنگ باش ...

ولی قطع یکباره و برخورد توهین آمیز بدور از ادب هست. برداشت من از چنین برخوردی، تکبر و خودبزرگ بینی این افراده که البته با ایمانی که بهش تظاهر میکنن منافات داره در نتیجه دورویی رو هم بهشون اضافه کنید و افراد دورو مساوی هستن با افراد حقیر.

بله من منطقی تصمیم میگیرم و با احساساتم برای تصمیمی که گرفتم عزاداری میکنم 🙂😕 کتاب، شعر، موزیک و فیلم حالمو خوب میکنن 🌿
مادرم کلا افکارش و عقایدش رو بردار خواهرش براش به تحریر در آوردن و دخالت کردن تو زندگیمون  ...

مگه ازدواج نکردید؟ ! دیگه موقعیتی که بخواد در مظان اتهام باشید و حرف دربیارن براتون نباید به وجود می اومد .

مگه ازدواج نکردید؟ ! دیگه موقعیتی که بخواد در مظان اتهام باشید و حرف دربیارن براتون نباید به وجود می ...

مجردم 

منظورم رسم و رسوم شهر و فامیل ما دختر تا ۱۸_۲۰ متاهله 

من مجردم الان ، زیر حرف زور نمیرم

2706