2737
2739
عنوان

خانم همسایه بهم زنگ زد گفت شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 176913 بازدید | 370 پست
خواهر شوهرم زن مغروری برای همین شوهرم ازمن پنهان کرد ولی واقعا نیاز به مراقبت داره دلم نیومد تنهاش ب ...

بله شاید واقعا حق داشت همسرتون به خاطر احساس خواهرش چون واقعا سخت بوده خیلی سخت 💔

خیلی روح بزرگ و مهربونی دارید که کنارشون هستید و مراقبت میکنی ازش🤍

اره واقعا امیدوارم اون مرد مجازات بشه به هر شکلی و دل خواهر همسرتون هم اروم بشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم فهمیدم ماجرا چی بوده همه جا وقت شوخی نیست گلم

شما وسط تاپبک گفتی قضیه رو منم تا وسطش نخوندم 

همه جاام وقت قضاوت نیست گلم😒

چـادر من!!! ❤️❤️تــو بــامـن بـزرگ شدی!🙆‍♀️درتـمام لحظات زندگی ام همرام بـودیـ  با من زیر باران ☔🌧️🌀ماندی و خیس شدی  با من قد کشیدی تغییر کردی با من زیر افتاب گرمت شد.. .من یک محجبه ام برایم از سختی هایش بهانه بیاور!😶ولی بدان حرفایت روی من اثر ندارد🙃من در این دنیا باحجاب بودنم را باهیچ چیز عوض نمی کنم😊😍❤️شاید از نظر بعضی ها زیبا نباشد 🤪ولی تمامم را به رخ هرکس و ناکسی نمی کشم 😎 "حجاب" مهر عنایت حق بر قامت فرشتگان زمین است ❤️🧡💛💚💙💙💜  تاریخ هیچوقت فراموش نمیکنه اون روزه روبه روی ضریح  امام رضا علیه السلام چادر سفید رو سرمنو قرآن بدست تو که از استرس یه آیه رو ده بار میخوندی ومنی که چشم دوخته بودم به گلای چادرو زبونم بند اومده بود. بلافاصله بعد گغتن بله بتو دستمو گرفتی و در گوشم گفتی.((تا اخر لحظه ای عمرت مال خودمی.... ومال خودم.. بعد از گذشتن این همه روزو ساعت این جمله ی تو هرشب میاد تو ذهنمو و گوشم  انگار تازس و همین الان گفتی چون هیجوقت کم نزاشتی و نزدی زیز حرفت...  من حاضرم بمیرم ولی یه روز بدون تو نمونم  زندگی بدون تو مثل مردن از عطش و خورذن آب و سیر نشدنه... 💔خداایا هیچ کاری و.. هیچ کاری نمیتونه شکر گزاری منو بابت نعمتات نشون بعده پس خودت یجور حساب کن مهربونم💜❤️💔
شما وسط تاپبک گفتی قضیه رو منم تا وسطش نخوندم  همه جاام وقت قضاوت نیست گلم😒

مشکلی نیست گلم 

ولی عنوان تاپیک چیز مضحکی نبود که جای شوخی باشه 

خیلی ها اینجا درد دل کردن 

به هر حال خداروشکر مشکلی برای من پیش نیومده بود اشکالی نداره ان شاالله همیشه خوش باشی 

خوشحال میشم پیجم 
2740

اسی حواست بیشتر جمع باش حالا که فهمیدی چی به چیه 

شوخ و مسخره😁   ....تی جان قوربان😁🤥...در مورد خودم بگم چون نمیشه عکس گزاشت والا من چون این سایتم زشت نیستم برار بیکارم نیستم کمتر تهمت بزنید جان شیمی مار .‌..خدارو شکر انقدی قیافه و اندامم خوب هس که زخمی کنم طرفو😉اهل خودستایی نیستم ولی ده مجبورم اینجا فک میکنن ما سرو مچه ناریم که اینجاییم بیتربیت ها😁😁😁 درضمن ورزشکارم ایسم ...والسلام
جواب سوالم رو بده.چرابد هستین.یاچرااینقد خودخواه بار اومدین لدفا🙏🏻

قرار نیس یه بار یه سیب گندیده خوردی بگی کلا سیب بده که 

شوخ و مسخره😁   ....تی جان قوربان😁🤥...در مورد خودم بگم چون نمیشه عکس گزاشت والا من چون این سایتم زشت نیستم برار بیکارم نیستم کمتر تهمت بزنید جان شیمی مار .‌..خدارو شکر انقدی قیافه و اندامم خوب هس که زخمی کنم طرفو😉اهل خودستایی نیستم ولی ده مجبورم اینجا فک میکنن ما سرو مچه ناریم که اینجاییم بیتربیت ها😁😁😁 درضمن ورزشکارم ایسم ...والسلام
2706