2733
2734
عنوان

وسواس فکری.....

133 بازدید | 17 پست

بچه ها.... دخترم که نوجوانه از وقتی کلاسا مجازی شده همش استرس داره....و.روزی هزار بار بهم میگه مامان امتحانمو خراب نکنم؟ میگم نه دوباره نیم ساعت بعدش......یا مثلا میخواد ظرف بشوره همش فک میکنه کف رو ظرفه.....  بهش قبلا ها گفته بودم اگه شبا دیر بخوابی نمره‌هاتو کم‌میگیری..... حالا مثلا یک شب که دیر میخوابه همش دم به دقیقه میگه مامان کم نشم.......😵😨

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊

چ کنم؟؟؟

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وای ... ببین مشاور درست و حسابی پیدا کن برید پیشش... تمرکز و درس خوندن کم کم براش سخت میشه

حتما ولی چرا سخت میشه؟

دقیقانوجوونی خودمه. وای که ازدست استرس ووسواس دیوونه شدم. حتماتازوده ببرش مشاور. من فک کردم خوب میشم ...

😭😭😭😭😭چشم ممنون

دوسه باربهش بگو دخترم آخر آخرش میخواد مثلا یه نمرت کم بشه فدای سرت جبرانش میکنی،اگه خیلی اذیت میشه ب ...

😭😫

سلام عزیزم. بغلش کنید، بهش دلگرمی بدید و بگید تو حتی اگه صفر هم بیاری برای ما مثل الان عزیزی و عاشقتیم. فعالیت های شاد و مفرح بذارید توی برنامه زندگیتون. و بگید اگه بعضی وقت ها تاکید می کنم روی درس خوندنت، بخاطر آینده ت هست وگرنه تو همیشه عزیزما هستی دخترکم. و اینکه شاید راه حل های من معتبر نباشه. پس بازم خودتون با مشاور درتماس باشید و راهکارهای مشاورتون رو پیاده کنید توی زندگی.😘😘

🙏🏻لطفاً برای شادی و آرامش روح همهء اموات و پدر عزیزم، هر ذکری رو که دوست داشتید، قرائت کنید...😭💔😞  #←🌸💚بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحــْــمٰنِ الرَّحِیــْـمِ💚 {وَ ذَالنـُّونِ إِذْ ذَهَبَ مُغَاضِبًا فَظَنَّ أَنْ لَنْ نَقـْدِرَ عَلَیْهِ فَنَادَیٰ فِی الظُّلُمَاتِ أَنْ لَا إِلـَٰهَ إِلَّا أَنــْـتَ سُبــْـحَانَکَ إِنِّي کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِیْنَ (۸۷) فَاسْتَجَبــْــنَا لَهُ وَ نَجَّیــْــنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَ کَذَٰلِکَ نُنـْجِی الْمُؤْمِنــِــیْنَ (۸۸)}💚🌸
من استرسم اول درسی بود. الان روی هرچیزکوچیک استرس میگیرم. نگران نشو چیزی نیست راه حل داره عزیزم

اره 😭 اینم رو چیزای دیگ‌داره ولی بیشتر درسیه مثلا یک لغت زبان که یاد میگیره انقدر حروفش و‌تو ذهنش هِجی میکنه که کلمه کلا یادش میره😭

سلام عزیزم. بغلش کنید، بهش دلگرمی بدید و بگید تو حتی اگه صفر هم بیاری برای ما مثل الان عزیزی و عاشقت ...

ممنون گلم ..... نه فقط درس نیست😭

نمیتونه تمرکز کنه دیگه...

راس میگی😭 دخترم خیلی باهوش بود ولی.... الان درسا واسش سنگین شده یاد میگیره ولی به سختی....

ممنون گلم ..... نه فقط درس نیست😭

پس حتما به مشاور مراجعه کنید😮😮

🙏🏻لطفاً برای شادی و آرامش روح همهء اموات و پدر عزیزم، هر ذکری رو که دوست داشتید، قرائت کنید...😭💔😞  #←🌸💚بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحــْــمٰنِ الرَّحِیــْـمِ💚 {وَ ذَالنـُّونِ إِذْ ذَهَبَ مُغَاضِبًا فَظَنَّ أَنْ لَنْ نَقـْدِرَ عَلَیْهِ فَنَادَیٰ فِی الظُّلُمَاتِ أَنْ لَا إِلـَٰهَ إِلَّا أَنــْـتَ سُبــْـحَانَکَ إِنِّي کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِیْنَ (۸۷) فَاسْتَجَبــْــنَا لَهُ وَ نَجَّیــْــنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَ کَذَٰلِکَ نُنـْجِی الْمُؤْمِنــِــیْنَ (۸۸)}💚🌸