2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

غذا دو مدل درست کن با اش یا سوپ

کیک با ژله درست کن

میوه داشته باش

برای عروستون یه کادو هم بگیر

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
2740
منم هنوز داداشم پاگشا نکردم🤦‍♀️

بنظرم دعوت کن اگر میتونی 

عروستون انتظار داره ناراحت میشه

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

یه دیس برنج واسمشونو بنویس روشون 

طایفه ما هر زوج جدید میاد اینطوری میکنن

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤

[QUOTE=208970396]عجب خواهر شوهر خوبی  منو که هنوز پاگشا نکردن  همیشه هم منتظر من دعوتشون کنم [/QUOTEچند ساله آرزوی همچین روزی دارم 

داداشم داماد بشه بعد با همسرش بیاد خونم🤩🤩🤩

منوهیچکدوووووووم از اقوام پاگشانکردن😒

حالا ن اینک مارو پاگشا کردن😐😂😂💘

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
2706