2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پس. منم امروز جشن دارن نمی‌دونم چی بپوشم خودم

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏

منم نگرانم البته نگرانی من به خاطر اینه که مدرسه اصلا هیچی نمیگه فقط گفتن شنبه جشن شکوفه هاس 

نگفتن چی لازم دارن ببرم یا بچه چکار باید بکنه هیچی 

به شما چیزی گفتن؟

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2740

به ما که اصلا خبر ندادن😒

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍
تو چرا استرس داری؟ اون بیچاره باید استرس داشته باشه ک ۱۲ سال دیگه هم باید بره مدرسه😂😂💔 

نه مطمئنم دعا میکنن بیشتر طول بکشه با پسرعموش هم سنن تو یه ساختمونم هستیم ،یه مدرسه یه کلاس ،دوتاشونم اتیش پاره و مثل داداش پشت هم

بعدم دیشب مدیرشون پیام داده که کتاب برای مدرسه مون اصلا نیومده هر وقت بیاد خبرتون میکنیم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2706